Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy olyan nővel, aki a túlsúlya miatt segítségre, támogatásra szorul?

Figyelt kérdés

Régóta vágyam rátalálni egy ilyen nőre, viszont eddig nem sikerült.

Esetleg tippek, hogyan/hol lehetne ennyire kövér nőkkel ismerkedni?



2020. jún. 20. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Fétis gondolom.. Próbálkozz ducitars.hu-n.
2020. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Vagy itt a Fogyókúra kategóriában:D
2020. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Áh, a fogyókúra kategóriában majdnem mindenki ötven kilós lány aki szeretne ledobni egy tizest magáról, agyam eldobom, komolyan.
2020. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jolenne a segítség 108kg vagyok igaz nem tűnik soknak de nagyon lusta :)
2020. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Fétises társkeresőkkel lehet próbálkozni.
2020. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Egész pontosan mire gondolsz milyen támogatás?


125kg vagyok fogyni szeretnék de szerencsére mindent képes vagyok megcsinálni. Te nem olyasmire gondolsz akik már mozogni sem tudnak?

2020. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Van itt az oldalon is "fogyokura" kategoria, celzottan ilyen forumokat mondanek amugy. :)

Az utcan nem celszeru odamenni idegen kover emberekhez, mert ha felhozod a sulyat (akar 1-2 talalkozas utan is) serto lehet. De ha valaki nyiltan beszel errol masokkal, nagyobb az esely hogy veled is fog.

Ja, ha van facebookod ott is vannak ilyen csoportok es ott meg kepet, lakohelyet is latsz az adott norol. :)

27N

2020. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen csoportokra gondolsz, kedves 7-es?
2020. júl. 12. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Kaloriabazis, yazio, olyan csoportok, ahol fogyni vágyók vannak.

Nekem nincs facebookom, igy konkret linket nem tudok kuldeni, de ha beirod a keresobe tuti kidob parat.

2020. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

En lelki tamogatasra szorulok a tulsulyom miatt. Van esetleg online lelkisegely elerhetoseged? 😂😂😂

(Irónia)


Komolyan nem értem a kérdést. Ha esetleg privátban írsz pár sort elolvasom szívesen. Érdekel, hogy mi abban a vonzó hogy valakit segíteni kell, feltéve, ha nem vagy ökumenikus szervezet tagja, aki épp a gyakorlati órákat tölti... 😂 Bocsi, ígérem, nem leszek szarkaszrikus, ha esetleg írsz.

2020. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!