Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem volt még barátnőm akkor egyértelmű hogy valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Szerintem ennyi idősen az emberek 90 százalékának már volt valakijük. Lemaradva érzem magam emiatt a többiekhez képest.
2020. jún. 19. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

"50%a egyedül neveli a gyerekét"


Ez nem igaz. Ezek az egyedüli fiatal anyukák marginális példák. Azaz ha van 1.000ből 1db Tinderen az már sok.


A másik meg hogy az ő létezésüknek semmi köze ahoz, hogy valakinek 23 évesen van-e kapcsolata vagy egészséges szexuális élete.


Te meg valószínűleg azért írod felhúzottan ezt és példálózol ilyen hülyeségekkel, mert neked sem volt és emiatt rosszul érzed magad. Csak persze ezt nem vallod be önmagadnak hanem kitalálsz érveket, hogy mért sokkal jobb hogy te nem adtad be a derekad, vagy te nem mentél el barátokkal bulizni stb...


Tudod mit, nem is kell durván kiélned magad. Van 3 ismerősöm is akik gimnázium óta együtt vannak (most 22 vagyok) és közülük az egyikük már meg is házasodott.


Nekem is többnyire komoly kapcsolataim voltak, ha éppen nem sikerült annak nem azért történt, mert "kanos férfiként minél több nővel akartam lefeküdni", hanem pár hét után rájöttem,hogy "Ez nem fog működni".


Egy nagyon torz képed van az ismerkedés világáról és ez inkább szomorú... mert azt sem tudod miről maradsz le.

2020. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Ezek az egyedüli fiatal anyukák marginális példák. Azaz ha van 1.000ből 1db Tinderen az már sok.

Jó az 5 ből 1 nek is, tényleg nagyon sok van egyedül, vagy havonta más pasival, amíg a pasi meg nem unja a nőt és a gyereket, aztán jöhet a következő. Több tucat 27-45 közötti nőt ismerek, akik egyedül vannak, mert a férfiak 95%-a szexre akarja csak őket.

2020. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12# Honnan jösz a statisztikákkal?


Az 1 az 1.000ből egy nagyon jó szívű becslés volt részemről, mert Tinderen kb 10.000 lányból max 1-2 olyan profilt láttam, ahol írták hogy gyerekük van és a tippemben feltételeztem, hogy van aki nem írta ki.


De ... ilyen 5ből 1 tippek megadásához elég biztos adathalmaznak kell mögötte lenni, hogy ilyen erős csak becslést tudj adni.


Pl.: Facebookon van majdnem ezer ismerősöm. Senki sem szingli és terhes.


Ismeretségi körből senkinek sincs gyereke 1 emberek kívül, de ő boldog párkapcsolatban él.


A másik dolog amit egyátalán nem értek, hogy neked mi a bajod azzal ha valakinek egészséges szexuális élete van?

2020. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

mert Tinderen kb 10.000 lányból max 1-2 olyan profilt láttam, ahol írták hogy gyerekük van és a tippemben feltételeztem, hogy van aki nem írta ki.


Menj fel máshová, randivonal, elittárs, csajokespasik. Tömegével fogod látni az elvált, gyerekes 30-40 es anyukákat. Tudom, évekig társkeresőztem.

2020. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körből senkinek sincs gyereke 1 emberek kívül, de ő boldog párkapcsolatban él.


Gondolom 20 on éves vagy, én meg 36. Na itt már 5 ből 3 nőnek van gyereke.

2020. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy továbbra sem értem, hogy ennek mi köze van az egészséges szexuális élethez?
2020. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#11 igen, nem volt senkim. Tudod mi a leggázabb az egészben? Hogy a munkatársai rám irigyek.. mert én 5 milliós autóval furikázom, emellett simán van megtakarításom is... nekik meg egy csoffadt 20 éves roncsuk van, és minden hónap 10.én már az a téma közöttük, hogy elfogyott a fizetésük és még hónap közepe sincs... mivel a "nagy család" felemészti az összes pénzüket.


Az, hogy többségük azt mondja, hogy nekem milyen jó.. én döntöttem helyesen, hogy nem vállaltam be a "családosdit és a gyerekeket".


Erről ennyit. Lehet képmutatóskodni, te is csinálhatod. Engem nem érdekel. De akkor ne rám irigykedjetek!

2020. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17#


1. Az 5 milliós autó nem nagy szám. Az egy új Suzuki Vitara kb. Ténylegesen a legolcsóbb városi terjáró és amúgy az egyik legolcsóbb autó.


2. Amikor 2 ember összejön, az fizetésük is összeadódik így egy pár potenciálisan sokkal jobb anyagi helyzetben van mint egy szingli.


3. Még továbbra is ugyan az a kérdésem..... Mindennek mi a köze egy egészséges szexuális élethez?


A család alapítás, gyermeknemzés és a rossz fizetésű munkahelynek mi köze van az egészséges szexuális élet fogalmához???

2020. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%
Le is vagy maradva, mint a borravaló. Ebben az országban marha nehéz párt találni, pláne most a koronapánik miatt is. Szerencsére én már rég lemondtam a társkeresésről, de akiben még megvan a remény annak nem lehet kellemes.
2020. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!