Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem volt még barátnőm akkor egyértelmű hogy valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Szerintem ennyi idősen az emberek 90 százalékának már volt valakijük. Lemaradva érzem magam emiatt a többiekhez képest.
2020. jún. 19. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem átlagos, de sok emberre igaz ez.

Próbálkozni kell viszont, mert anélkül aztán várhatod a változást.

2020. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Semmi gond nincs veled, csak nem vagy jóképű, ez nem gond, ha úgy vesszük, de a nők szemében sajnos borzasztó nagy hibapont.
2020. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Nos, sokkal nehezebb dolgod lesz, mert meg kell tanulnod randizni, és be kell érjél egy komoly kapcsolathoz. Más ezt 18 éves kora előtt teszi meg, neked sem fog holnapig menni a dolog.

Ne félj a kapcsolatoktól, ne félj a nőktől sem. Először jó szokszor el fogod cseszni, és pár kapcsolatod tönkre is fog menni közben. De ez teljesen normális, az ember csak akkor tanul, ha hibázik.

Ne a filmekből tanulj csajozni, mert a rózsaszín maszlag egy kamu. Nem kell kimutatnod semmiféle érzelmet, és nem kell egy nyálas jófiúnak lenned. Csak simán légy férfias, és mondd el a nőies nőknek, ha tetszenek neked.

Ha gyorsan akarsz fejlődni viszonylag, akkor keress rá a PUA-ra. Ha csak az ingyenes tartalmakat átolvasod, már attól sokkal szuperebb leszel barátnőszerzés téren.

Nyilván nem innen fogod megtanulni a csajozást teljesen, de kezdő alapnak kitűnő lesz. Sose feledd, gyakorlat teszi a mestert. Ez itt sincs máshogy. A netes társkeresést meg hagyd meg a lúzereknek, te nem tartozol közéjük.

2020. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

2#


"csak nem vagy jóképű"


Ennek semmi köze sincs a dologhoz. Fogadjunk hogy neked sincs vagy legalább nem volt elég sokáig barátnőd.

2020. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

"csak nem vagy jóképű, ez nem gond, ha úgy vesszük, de a nők szemében sajnos borzasztó nagy hibapont."


Kár hogy minden egyes statisztika azt mutatja hogy a férfiak jobbak foglalkoznak a nők külsejével mint fordítva. Mondom ezt férfiként.


A kérdezőnek: először is ott a hiba hogy sokba nézed a nőket, azt hiszed egy p*nci vagy szex az a legjobb ami történhet veled az életbe, ami hülyeség, nem kell ennyire piedesztálra emelni őket gondolj úgy magadra hogy te ezerszer jobb vagy mint akármelyik nő. Ahogy én állok a nőkhöz kb az hogy minden tekintetben felsőbbrendűbbnek érzem magam tőlük és ezt éreztetem is velük, dominálom őket, alázom őket finoman stílusosan hogy tudják hol a helyük a közelemben. És még csak jól se nézek ki, tök átlag külsőm van, mellette saját egzisztenciám nem függök senkitől. Erre izgulnak a nők ha valaki domináns, határozott, kutyába se veszi őket, elérhetetlen (tudod minden nőnek elege van már a nyomi bókolókból, egyből mész papucs/barát zónába ha jópofizol velük), ha a férfi rejtélyes, van körülötte valami misztikum amit megfejthet. Sok nő szokta tesztelgetni a férfit mennyire tudja betörni, kis szívességek stb, ezt felejtsd el, ha egy nő ilyesmit kér tőled alázd szét azonnal. Az se baj ha megsértődik, játssza magát vagy ad egy pofont, sérteget hogy milyen tapló vagy, tök mindegy hidd el este rád fog maszturbálni és még a következő napon is.

szóval a lényeg: ápoltság, saját egzisztencia, dominancia meg kezeld őket kutyaként. 100% hogy zsákolni fogsz.

2020. jún. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
Annyi a gond veled, hogy nem nézel ki az átlagnál jobban.
2020. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
7-es, csunya szerintem. A noknel nincs atlag. Vagy bejon (20%) vagy ronda (80%).
2020. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem ennyi idősen az emberek 90 százalékának"


A szerinted nem egyenlő a valósággal, csak a te kis fejedben létezik.


És amúgy is mi van, ha volt már valakije 23 évesen? Nézz már fel egy társkeresőre! 30 éves csajok 50%a egyedül neveli a gyerekét... sokra mentek vele, hogy egy (vagy több) random pasi megdugta őket 23 évesen.

2020. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%

6/8 Igazad van 90%-ban, ezt nőként írom. Dominancia, valami misztikum, egyediség ami nincs minden utcasarkon, illetve, ha bedobod az olyan szöveget, hogy "rámnyomult valami csaj, de lekoptattam" tuti siker, valami amit más akart,de nem kapta meg, nekem meg lehetőségem van rá? Hülye lennék nem élni vele!!

De a bunkóság kiábrándító, azzal nem lehet csajozni!!

2020. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!