Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó nő kiírja a Tinderre, hogy komoly kapcsolatot keres, aztán mégis valami alfahím 1-2 alkalmas szexpartnereként végzi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 19:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
19, ez így van. A nők egy része valóban hajlandó az átlagférfiakkal foglalkozni. A többi viszont a jópasikon marakodik és nem jut semmire ezáltal. Egésze addig, amíg már olyan hangosan ketyeg a biológiai óra, hogy kénytelen egy olyan férfival összeállni, aki a "sohasem gondoltam volna, hogy ilyen férfivel leszek együtt" kategória. Ismerős szöveg? Tán nem véletlen.
2020. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%

20, na akkor ugorj neki még egyszer. Hol is írtam, hogy bárkinek bármi jár? Én csak azt próbálom megértetni, bár lassan belátom, mindhiába, hogy amit a nők szeretnének, nem működik. Mert számszerűen egyszerűen lehetetlen.

A többit meg rátok bízom, mindenkinek nyugodalmas szép éjszakát!

2020. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
33%

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de 20:07 -nek igaza van.

A világ úgy működik, hogy viszonylag kevés férfire jut az összes nő. Ezek a férfiak a vezetők/valódi férfiak/alfahímek. A többieknek néha jut valami öreg, használt 30-as nő. Amikor azok az "alfahímeknek" már nem kellenek. Ezt a természetben úgy hívják, természetes szelekció. Csak a legjobb gének öröklődnek tovább, erre vannak programozva a nők.

Van egy jó hírem, te sem születtél "béta" férfinak. Rossz volt a neveltetésed esetleg. De semmi baj, még utólag is tanulható a férfias viselkedés. Keress rá, hogy PUA. Bőven elég az ingyenes anyag is amit találsz a neten, nem kell fizess érte.

Nyilván nem innen fogsz megtanulni csajozni, de tökéletes alapja a gyorsabb fejlődésnek.

És egy nagy titok: a netes randizásban a férfiak hátrányból indulnak. Több esélyed van a személyes ismerkedésben. Szórakozóhelyeket kerüld el messziről, találj magadnak új hobbikat, ahol hasonló érdeklődési körű nőkkel is találkozhatsz.

2020. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg becsapják őket.


Esetleg nem előre megfontolt szándékkal alakítja így a férfi, hanem így alakul, teszemazt együtt járnak, de csak 1-2 testi együttlétig tart a dolog, akkor romlik meg a kapcsolat. Ez lehet akár 1+ év is, nem látsz bele a kapcsolatba, nem biztos, hogy érdemes a dugások száma szerint értékelni.

2020. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
72%

Különben engem is érdekelne, honnét van neked ilyen infó:

"valami alfahím 1-2 alkalmas szexpartnereként végzi".

Mert ha ún. alfahímektől, akkor el is felejtheted.

Nem egyet hallottam erről hazudni, legtöbbször látens homoszexuálisokat, akik ezekkel a sztorikkal leginkább saját maguknak igyekeztek bizonyítani, hogy nem azok.

Csak kérdezd meg az érintett nőket is!

2020. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%

"Csak kérdezd meg az érintett nőket is!"


Ha nem tapasztaltam volna többször azt, hogy nők hazudnak a partnereik számáról... És ezzel nem azt mondom, hogy a férfiak ne ferdítenének, de a saját tapasztalataimból kiindulva is sokkal hitelesebb.


És konkrétan nem idegenekről beszélek, hanem csoporttársak, munkatársak, ilyesmi, bizonyos mennyiségű ital után (pedig utána őszintébb az ember) is mikor például sorolta, hogy ő életében x férfival volt, közbeszól haverom:

- Engem is beleszámoltál?

- Veled nem is voltam soha.

- Gólyatábor?

- Na jó, de az nem számít, mert akkor részeg voltam, meg szerintem nem szexeltünk, csak leszoptalak.

- A Lacit szoptad le, velem szexeltél is.

Laci: Igen, engem szoptál le, miközben hátulról pakolt.

- Fúj! Muszáj erről beszélni? Olyan undorítóak vagytok, fúj!


És ez amúgy egy olyan egyetemen történt, aminek még nem tudok nyilvános botrányáról, mint az ELTE vagy a Közszolgálati Egyetem, ahol videók is szivárogtak ki évekkel ezelőtt... Meg olyan híre sincs, mint az ÁJK-nak, hogy oda jár a legtöbb ribi. Úgyhogy erről ennyit...


És tudom, hogy ez egy sztori, de valahogy a legtöbb ember meg tudja erősíteni, hogy ilyenek vannak.

2020. jún. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
72%

Különben üdv a Föld bolygón, ahol többször nem sikerül, amit akarsz, mint igen.

Itt ez a megszokott.

2020. jún. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%
Mert az alfa a legeslegideálisabb nőre vár, aki a fejében létezik. Elképzelt magának valakit fejben, de valamiért a valóságban nem akar neki összejönni. Ha kicsit is eltér az adott nő az ideális fantáziaszüleményétől, akkor már nem kell neki! Tökre teljesen mindegy neki, hogy amúgy szép és kedves a lány. X ideig magánál tartja( hogy legyen valaki), addig keresget a húspiacon. Persze közben hitegeti a lányt, hogy ő családot akar meg gyereket stb stb.
2020. jún. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kedves #13 csak azt nem tudod éppen, vagy ha tudod, nem akarod tudni és tagadod magad előtt is, hogy a hosszú udvarlás alatt az alfahímnek hány nő volt meg.
2020. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

""Csak kérdezd meg az érintett nőket is!"



Ha nem tapasztaltam volna többször azt, hogy nők hazudnak a partnereik számáról... "



Cc-ccc!! AZOKRÓL A KONKRÉT nőkről beszélek, akiket ÁLLÍTÓLAG X lefektetett, ha dicsekszik vele neked - a Kérdezőnek írtam különben, a feltett konkrét esetére feleletül, semmiképp nem mindenkinek általánosságban és nem minden esetre általánosságban!

2020. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!