Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek vagy beszélgessek bárkivel is, ha semmi nem érdekel engem, és nincs közös téma?

Figyelt kérdés
Régóta ismerkedek, több oldalon is fent vagyok, és mindig megkapom azt, hogy hagyjuk egymást, mert látszik, hogy érdektelen vagyok. Holott, nem felé irányul a közömbösségem, hanem egyéb dolgok iránt. Nincs érdeklődési köröm, nincs kedvenc filmem, nem érdekel engem semmi. Mit lehetne ezzel kezdeni? Hiába próbálkozom, pl tavalyelőtt is elvoltam nyaralni a családdal, de utáltam minden percét. Elvoltam kirándulni a családdal, már alig vártam, hogy hazaérjek. Hobbim nem igazán van, barátaim nincsenek, mert egyik sem érdekel. Próbálkozom, de hiába, én szeretek magam lenni és bámulni a falat. Hogyan legyen így párom? 18L
2020. jún. 19. 10:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam már dilidokinál, de leráztak annyival, hogy majd kinövöm ezt az állapotot.
2020. jún. 19. 12:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor addig menj,amíg nem találsz egy olyat,aki foglalkozik is ezzel. A szüleid nem mondanak rá semmit,hogy semmi nem erdekel?
2020. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindenki megszokta, lassan már én is...
2020. jún. 19. 12:56
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Akkor erre már nem tudok mit írni. Kb mint hogy valaki írja hogy alkoholista vagyok de nem akarok az lenni. De nem tudom letenni a piat...te mit tanácsolnal ilyen helyzetben?

Igenis eroltesd meg magad vagy fogadd el,hogy sosem lesz tarsasagod. Tenni kell érte.

2020. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a kutya tartás is egy hobbi. Ha találsz kutyás pasast akkor vele rögtön van közös téma, közös érdeklődés. Ez se rosszabb hobbi mint pl. filmeket bámulni, szerintem az mondjuk 100x uncsibb mint kutyát sétáltatni vagy gyakorit olvasni.
2020. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15-ös, igazad van... ;)
2020. jún. 19. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!