Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek vagy beszélgessek bárkivel is, ha semmi nem érdekel engem, és nincs közös téma?

Figyelt kérdés
Régóta ismerkedek, több oldalon is fent vagyok, és mindig megkapom azt, hogy hagyjuk egymást, mert látszik, hogy érdektelen vagyok. Holott, nem felé irányul a közömbösségem, hanem egyéb dolgok iránt. Nincs érdeklődési köröm, nincs kedvenc filmem, nem érdekel engem semmi. Mit lehetne ezzel kezdeni? Hiába próbálkozom, pl tavalyelőtt is elvoltam nyaralni a családdal, de utáltam minden percét. Elvoltam kirándulni a családdal, már alig vártam, hogy hazaérjek. Hobbim nem igazán van, barátaim nincsenek, mert egyik sem érdekel. Próbálkozom, de hiába, én szeretek magam lenni és bámulni a falat. Hogyan legyen így párom? 18L
2020. jún. 19. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sehogy. Bámuld tovább a falat!
2020. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha se igényed, se elszántságod nincs a dolog iránt, akkor hanyagold még egy darabig! Ilyen társra nem is vágyna senki.
2020. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
De akkor mégis mit csinálsz, amikor otthon vagy? Mivel töltöd az időd mondjuk a nyári szünetben napközben vagy valami? Csak fekszel az ágyon és nézel ki a fejedből? Valamit csak kezdesz magaddal.
2020. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Gyanús, hogy enyhe depressziós vagy, érdemes lenne orvossal konzultálni.
2020. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depressziós, jókedvű vagyok... Nem csinálok semmi érdekeset, csak a gyakorit böngészem meg sétálgatok a kutyusommal.
2020. jún. 19. 10:19
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Ezt en sem birom amugy hogy neha olyan mintha azt vàrnàk tölem hogy szorakoztassam a màsikat es folyamat csevegnem nem fecsegnem kell minden random hülyeségröl is.

Ezert kizarolag extrovertekkel passzolok mert amugy a nagy àtlag ugyanolyan kuka ill unalmas témaju mint en es kihal a beszelgetes. Mig extrovert exemmel mondjuk 1 het alatt több ezer üzenetet vàltottunk mig kiutazott 1 hétre vmit intezni külföldre, mig massal ez a szàm évek kérdése is mire eléri az ezret.



Es probalok ismerkedni de senki nem üti meg az exem (es az összes havarja) szintjét. Es ez olyan szinten kiabrandit mindenkiböl hogy amugy en sem tudom hogyan kivel ismerkedjem.

Olyan milliot beszelgettünk bandàztunk mindig, hogy döbbenet hogy ennek totàl ellentéteként netes ismerkedesnel meg ez a kenyszeresség megy,hogy mizu?-semmi -es nàlad?-semmi. Csak most eltulozva de speciel en ki is regiztem tarskeriröl mert személyesen sem jobb. Söt.mindig megbanom hogy készültem randira. Ujabban màr képes voltam takaritas utan sminktelen is megjelenni annyira nem érdekelt màr a màsik hogy mekkora csalodàst,fog ö is okozni màr bele sem éltem magam olyanokba hogy Talàn kapcsolat is lesz belöle. A talälkozàsok màr csak annyit jelentettek hogy van epp kivel eltöltenem egy kisebb szabadidöm. De aztan ràjöttem hogy ennél még a 4 fal is jobb lett volna.


Es most szünetelek

2020. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*csevegnem meg fecsegnem "kell"
2020. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj,de bármiféle emberi kapcsolat kialakításához kell kommunikalni. Mit akarsz csinálni egy fiuval? Romantikusan nézni a falat? Ehhez aztán igazán kell egy társ. Kezdj el barátkozni,velük eljarkalni,nyelvet tanulni,olvasni,rajzolni,akar fotózni... nulla érdeklődési körrel semmi kapcsolódási pontod nem lesz más emberekhez és megismerni sem tudsz senkit a szobadbol. Aktívan tenned kell érte. Én biztos nem lennék együtt olyan emberrel,aki nem tudja,hogy mit szeret csinalni,miben tehetséges,nem tud de meg sem probal fejlődni,nincsenek céljai. Az ilyen ember visszafogja a partnerét,már ha egyáltalán eljutnak odáig,hogy összejönnek. És meg mielőtt azzal jönnetek,hogy ez nekem baromi egyszerű,introvertaltkent annyira nem az. Mégis van egy csomó dolgom,amit nagyon szívesen csinalok,pl olvasás vagy festés,lovagolni is jarok(egyetem mellett dolgozom,szóval ezeket mind magamnak fizetem),de szeretem ezeket a tevékenységeket egyedül folytatni. A barátommal pedig jokat lehet progizni,emellett a barátnőimmel is szoktunk közös programokat csinálni.

Ne várd tovább a szőke herceget,hanem tegyél érte,hogy észre vegyenek. Elvezd az életedet és ismerd meg magad.

21N

2020. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as, írtam, hogy évek óta próbálkozom. De nyilván nem fogom tönkretenni az életemet mindenféle programokkal, amelyekhez egyáltalán nincs kedvem. Elég párszor kipróbálni, hogy rájöjjek, akarom-e vagy sem azt a valamit. Eddig minden csődöt mondott.
2020. jún. 19. 12:25
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Akkor viszont tényleg menj pszichológushoz,mert ha semmi nem erdekel,az nem normális dolog,pláne ennyi idősen. Később nagyon bánni fogod ezt az időszakot,amit eltolthettel volna boldogan ahelyett,hogy otthon ültél. Nekem is volt ilyen korszakom kb ennyi idősen,hogy nem volt kedvem emberekkel interakcioba lepni,de aztán megembereltem magam.

21N

2020. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!