Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mirol beszelgesseka lannyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelgesseka lannyal?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lany, 15 evesek vagyunk. Jo otlet, ha a jovonkrol beszelgetunk? Munkarol, milyen csaladot szeretne stb. Ez jo? Emellett ott vannak a filmek, zenek temanak. Meg mirol lehet beszelgetni. Valami kulonleges tema? :)

Jo lenne olyan tema, amirol sokat beszelhetunk majd, es ami alapjan jobban megismerhet.



2014. febr. 11. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, jó...
2014. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek jók lesznek hajrá
2014. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fernando_09 válasza:

Pedig egyáltalán nem jó...Hanem beszélj vele a szexről, hiába fiatalok vagytok, de biztos vagyok benne, hogy érti a témát már ő is.


De egy kis magyarázat, ha azokról beszélsz amit felsoroltál, akkor te leszel a lelkitársa, akinek majd elsirhatja magát, ha egy bunkópali épp dobta vagy bármi.


Ha a szexről beszélsz vele, akkor teljesen msá lesz a felállás, mert ez egy olyan téma, amiről mindenki szeret fantáziálni, és beszélni, igen még a lányok is, és ha erről beszélsz, akkor látni fogja, hogy te nem vagy egy puhap@cs és nyiltan felmered vállalni a szexualitásod, és "FÉRFIKÉNT" fog rád tekinteni, és nem egy "zsebkedndőként".

2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Es azt hogy hozzam fel temanak? :D Kerdezzem meg, hogy csinalta-e mar? Eleg furcsan hangzik. Mondjuk lelki torolkozoje tenyleg nem szeretnek tole, viszont en kapcsolatot szeretnek tole, nem csak szexet.
2014. febr. 11. 21:45
 5/13 Fernando_09 válasza:

Ezt neten lehet leginkább jól alkalmazni. Mondd meg neki, hogy ismered a kérdezz-felelek játékot?

Lány: ööö igen

Te: Oké, de a szabályok a következők, egyet te kérdezel, egyet én, csak őszintén lehet felelni, és nem lehet semilyen sz@r unalmas, gagyi kérdés, és te kezded.

Lány: De én nem tudok mit.

Te: Oké, Akkor mikor csókolóztál először?

Még pár sablon kérdést irok.

-Hány fiúval csókolóztál eddig?

-Volt olyan hogy egynap több fiúval is csókolóztál?

Aztán ha megvan egybizonyos szint, akkor azt is megkérdezheted, hogy mikor vesztette el a szüzességét, vagy hogy szüz-e még.

Lehet erre nem akar majd válaszolni, de csak annyit mondj rá, tudod a szabályok, csak őszintén.

Ha szüz, kérdezheted, nyugodtan, hogy gondolt-e már rá, hogy valakivel egyszer...stbstb.


A lényeg szépen fokozatosan, és ne rohand le egyből.

2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ebbol nem fogja azt gondolni hogy csak szexet akarok tole es nem komoly kapcsolatot?
2014. febr. 11. 21:55
 7/13 Fernando_09 válasza:

Én nem kényszeritelek rá, hogy alkalmazd amit irok, viszont azt jegyezd meg, hogy mindenki szexet akar, csak valakik felvállják, és legtöbbször meg is kapják, és vannak akik nem vállalják fel, és nem is kapnak soha.


Egyébként az ilyen mindig bejön a lányoknál, nálam csak pozitiv visszajelzések, voltak, mert ilyet még soha nem játszottak senkivel, és ez tetszik nekik, az is igaz, hogy nekem 17éves volt a legfiatalabb.


De rád bizom, hogy mit csinálsz, egyet tudok garantálni, amit fent irtál, azzal nagyon jó barátok lesztek semmi több.

2014. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Erdekel amit irsz, csak arra vagyok kivancsi, hogy komoly kapcsolatot is sikerult igy kialakitani?
2014. febr. 11. 22:02
 9/13 Fernando_09 válasza:

Igen kilehet, ha megfelelően van alkalmazva, tehát nem árt egy kis semleges téma is előtte, amivel, egymás bizalmába férlkőztök, leginkább olyan kérdések, hogy milyen céljai vannak a jövőre nézve stb, de a Zenéket, filmeket, és családot felejtsd el...mert a film és zene nagyon unalmas és gyilkos téma, a család még nagyon messze van, addig ő még azért élni akar.


De mivel hülyeséget nem akarok mondani, ezért még annyit hozzáfüzök, hogy 15éveseknél nincs tapasztalatom, de témát attól függetlenül biztos, hogy ismeri. De azért várj, hátha ir valaki jobbat, tőlem ennyi futja, én igy szoktam csajozni.

2014. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom... Meg meggondolom.

Az a baj, hogy a lany azert valamennyire ismer engem, es tudja hogy en inkabb csendes es visszahuzodo vagyok, elegge meglepodne ha errol beszelnek :D

Es ha atlagos temakrol beszelek, de kozben megerintem abbol lehet mar valami?

Vagy ha nem is atlagos tema, de nem tudsz valamit a szexen kivul?

2014. febr. 11. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!