Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jönnek be a kövér nők, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jönnek be a kövér nők, de csak náluk lehet esélyem, adjam le az igényeim és jöjjek össze egy duci nővel vagy inkább maradjak egyedül?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező neked milyen a testalkatod?
2020. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Átlagos, igaz nem vagyok izmos, de elhízott sem vagyok
2020. jún. 17. 07:15
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Tegyél érte hogy jobb nőknek is tetszél.
2020. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos az nem rossz bár pontosabb lenne a kiló/magasság🙂
2020. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
177 cm és 79 kg (épp tegnap mértem magam)
2020. jún. 17. 07:38
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem kezdj el edzeni, vásárolj magadnak egy nagy autót és próbálj sikeres lenni, ha ennyire a külsőségekre mész :)

(Szerintem inkább domináljon az értelem, érzelem, vonzalom páros amikor NŐT keresel.)

2020. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ne válassz kövér nőt.Nem értem miért probléma ez Nálad! Ha valakinek nem tetszik a sovány, kisfenekű/kismellű nő, akkor nem keres olyan barátnőt. Ahogy fordítva is. Nekem pl. nőként nem jönnek be a macis alkatú pasik.Butaság az,hogy Neked csak azoknál van esélyed! Szerintem egy kövér/duci nő is igényes, csinos lehet, ha nem szétfolyt és alkatához illően öltözik. Ezzel szemben egy sovány/vékony nő is lehet kevésbé csinos, szép arcú, értelmes stb.

Nekem pl. a legjobb barátnőm duci, de arányos, olyan gömbölyded. A férje vékonyabb, sportos alkat. Nagyon jól kijönnek, és le nem cserélné, sőt, szereti a husisságát. A barátnőmnek számtalan lehetősége volt az ismerkedésre régebben is, sőt, még most is lenne, két gyerek után.

És van olyan vékony, ugyan széparcú barátnőm akinek sosem volt rendben az élete, olyan se cici se popsi alkat, és ez nemigazán jön be a férfiak többségének, még a kedvessége ellenére sem.

2020. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
No igen kövér duci között is van különbség egy átlag női magassághoz még elmegy egy 80 kgos nő ha arányos, de egy 90 95 kg nekem már sok..
2020. jún. 17. 07:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Rád akarnak erőltetni egy olyan nőt aki Neked nem tetszik?Ne hagyd magad :), válassz olyat aki Neked tetszik.
2020. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha lusta vagy tenni a külsődért, akkor nem is érdemelsz mást.
2020. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!