Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi oka lehet, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, ha egy férfi nem tetszik a kiszemeltjének, majd azzal védekezik, hogy ettől ő még jó ember és családot szeretne?

Figyelt kérdés
Ezeket az erényeit senki nem is vonta kétségbe, de ha egyszer nincs meg a kémia, az már nem lenne jó kapcsolat.
2020. jún. 16. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9.


Az a hülye emoji nem szükséges a végére, komolytalanná teszi az amúgy jó hozzászólásod.


Engem csak az zavar, hogyha valaki nem járhatja a tisztességes utat, akkor onnantól nyilván marad a semmi vagy a tisztességtelen út, ami után viszont már nem számít "jó embernek" a népesség szemében, holott előtte az volt, ami szerintem nagyon ironikus. Vagy ilyenkor lenne az, hogy "fogja be a pofáját" és legyen csak szépen a környék hóbortos "gyerekek ijesztgetője" bácsija vagy cicás "sütiosztogató" nénije?


A kémia meg van akinél sosem lesz senkivel szemben sem, onnantól van "rákúrás" a témában.

2020. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11# Már többször megfogadtam magamnak, hogy leszokom az emojikról, rossz szokásom, hogy minden mondat végére odateszem. Most visszafogom magam. Kis lépés az emojiknak, nagy lépés nekem. No de..


Azért ne minden erkölcsi kérdésben a való világon meg a Szulejmánon szocializálódott "nép" véleményét kérjük már ki. Mindig lesznek olyanok, akik az erkölcs dobogójára helyezve magukat fognak ítélkezni feletted.

Attól függetlenül szerintem (ez is rossz szokásom továbbá minden második mondatba beleírni, nehogy valaki elfelejtse, hogy az én véleményemről van szó) mindenki előtt ott áll a tisztességes út követése, jelentsen az bármit is.

2020. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

". A férfiak egyik erénye a....."


Haha, lóphaszt.

2020. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

Mi a oka? Ház hogy egyszerűek mint a faék! Azt hiszik mint a mesébe aki jó annak lesz happy end.


Hat a való életben vannak kritériumok amiknek meg kell felelni. Pénz , külső leginkább. Amelyik férfi csóró és szarul nézz ki annak nem jut semmi. El kell fogadni.


L/22

2020. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14


És éljenek soká korunk hősei a sikkasztók és egyéb fehérgalléros bűnözők. Nincs ezzel baj, csak hát... mindegy. A helyzet morálisan vállalhatatlan.

2020. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 acelsziv ***** válasza:
14: Nem cica. Amelyik férfi csóró az még mindig viheti valamire. Hogy ki hogy néz ki az relatív, de ha nem hagyja el magát akkor ez a férfi találhat magának normális nőt. A gazdag apuci selyemfiú gyereke meg be kell érje a magadfajta üresfejű pénzéhes libákkal.
2020. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azért nem gyaláznám a libákat, hogy a 14-es selejttel hozom őket egy szintre.
2020. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!