Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, de neki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de neki már elvileg van kiszemeltje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Táborban voltunk. Két este amikor áramszünet volt masszíroztam a lábát ő meg az enyémet.. simizett a lábával.. meg végig szemeztünk meg beszéltünk meg ilyenek.Első nap én lent voltam és lelógatta lábát és a kezével simizett én meg masszíroztam.. meg közbe lenézett én meg fel és szemeztünk.. második nap már fent ültem vele.. és ott sokkal több minden volt.. beszéltünk egy nagy csomót.. alig figyeltük az activityt amit a többiek játszottak(gyertyafénynél)..Már becenevem is van.:$

eddig fogalmam nem volt h nekem egyszer is tetszeni fog.

meg elkezdi nekem h csikizel.. meg csikolsz.. aranyosan:$.. mondom neki h tudom.. azért csinálom mondom neki mert nem látom a szemed és te meg látod az enyémet..(én nem láttam az övét a gyertyafénynél, de ő az enyémet igen mert én a gyertyával szemben ültem ő meg háttal..és akkor utána visszajött 2.este activity vége felé az áram.. és felkapcsolták a villanyt és ki volt akadva h látom a szemét..meg amíg nem láttam mondta h menjek nyugodtan oda a szeméhez és nézzem meg..de nem mentem mert az egyik csaj ölni tudott volna így is a szemével..)

jah és akkor utolsó este egy kicsit benyomtak a fiúk.. egyet kivéve.. ő meg a barátnője mondták h menjek oda hozzá és kérdezzem meg tőle h beszélgetünk -e? erre odamegyek ott van a "táborvezető"..épp ping-pongoztak párban.. és szólt a párjának hogy adja már ide nekem az ütőt h én játsszak vele..

odamentem és megkérdeztem h jössz beszélgetni?

erre elkezdi a "táborvezető": nem megy sehova.. menjél fürdeni.. már hajnal van.. majd holnap beszéltek.. és erre mondta h most nagyon be van baszva úgyhogy majd máskor(közben simizte a fejem..)

és sajnos azt mondta a közös barátunknak h van kiszemeltje.. elkezdi neki a közös ismerős h ki? és akkor mondta h az a csaj aki meg tudott volna ölni a szemével engem.. :S


2010. aug. 20. 22:19
 1/6 Prímás Lancelot ***** válasza:
esetleg tömörebben?
2010. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
méghoszabban?
2010. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez egy érdekes történet. nem lehet esetleg h nem is az a csaj tetszik neki, csak nem meri neked elmondani? figyelj, ha szemeztetek meg minden akkor szerintem van ott valami...inkább csak nem meri neked elmondani mert nem tudja hogy esetleg neked is tetszik ő. ez az én elméletem. tapasztalatból :)
2010. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet esélye a dolognak, hajrá!
2010. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te semmit.Viselkedj vele úgy,ahogy eddig.Neki van lehetősége a választásra,a két lány közül.Csak magadat add ahogy eddig,ha most megváltoznál az már nem ugyanaz a személy lenne mint aki "megtetszett" neki.Mert hogy szimpi vagy neki,az egyértelmű.

Ha esetleg nem téged választana,ne koslass utána hagyd a fenébe.Majd jön egy fiú akinek eszébe se jut mást választania,csak téged.

2010. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel, szerintem van esélyed csak folytatni kell a beszélgetést meg ilyenek.
2010. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!