Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinál így néhány férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál így néhány férfi?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos, keresi a társaságom, flörtöl (sokszor túl nyilvánvalóan), aztán azt mondja, hogy sok lány hitte már azt, hogy akar tőlük valamit, pedig "ő csak kedves volt", elmondása szerint. Ez amolyan "nyitva hagyom a lehetőségeim" dolog vagy csak kíváncsi, hogy mennyi nőt tudna felszedni vagy azért van ez, hogy ha balul ütnének ki a dolgok azt tudja mondani, hogy ő nem is akart semmit? Vagy miért?


(nyilván tisztelet a kivételnek, nem szeretnék vitát indítani, csak kíváncsi vagyok)



2020. jún. 16. 08:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem érettség kérdése utolsó, nem, azért az ember fel tudja mérni, hogy barátkozni akarnak vele vagy flörtölnek, stírölik szemeznek vele, nőként tekintenek rá, ami már nem ártatlan barátkozás.

De úgy mint te is ez a csóka is egyből passzolja magáról a felelősséget.

Itt friendzónoznak mindig a férfiak, hogy a kiszemelt nő csak hülyíti őket, na ez ugyanígy megvan a férfiakban is, mikor húzd meg erezd meg-et játszanak, a fickó meg játssza a hülyét, hogy ő nem gondolta ám úúgy.

Ha te nem akarsz egy nőtöl semmit, javaslom ne adj kétértelmű (szexuális) jeleket, sok félreértéstől kímélheted meg magad.

2020. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

#11: Leírod, hogy nem érettség kérdése és az ember feltudja fogni. Nem, attól, hogy valaki egy ember, még nem fog fel mindent. Ez pont annyira irreális kijelentés tőled, hogy nem érettség kérdése, az ember feltudja fogni a kvantumfizikát. Nem, nem tud mindenki, mindent felfogni. Vannak bizonyos érettségi szakaszok érzelmileg és értelmileg is, amik egyénenként eltolódhatnak és akár ki is maradhatnak az embernél. Egy csomó ember nem képes minden szituációt jól kezelni. Van, aki a másik nemmel nem érti a hangot, van, aki a gyerekével és van, aki a főnökével.


És egyáltalán: Mégis milyen felelősséghárításról beszél? Miről és miért kéne hárítani a felelősséget? Felelősséghárítás, ha valaki kedves?


Sehol sem írtam, hogy a férfiaknál nincs olyan, hogy húzzák a másik nem agyát. Csak, a férfiaknál jellemző, hogyha adott a helyzet, akkor legalább szexig viszik is a dolgot, nem csak egy-egy bókig.


Ha én nem akarok semmit a nőtől, akkor majd én eldöntöm, hogy beszélek vele. Ha valaki félreérti, azzal sincs gond. Nem egy kategóriába tartozunk.

2020. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez a duma nagyon ismerős.. lányoktól szoktam hallani 🤔🤨

A kérdést előttem megválaszolták

2020. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna félreérteni a dolgot, sőt, egyáltalán nem érdekelt a srác, de nem hagyott békén, mindig keresett, és ahogy kezdtem megismerni, akkor gondoltam, hogy megpróbálhatnánk. A folytonos érdeklődése miatt jutottam erre a következtetésre, mert nem gondolnám, hogy valaki ennyi időt és energiát fektet abba, higy egy barátja legyen, ha még annyi ember van körülötte akivel barátkozhatna
2020. jún. 16. 12:23
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Gagyi önvédelmi reakció: Ha nem kell neked, bemagyarázza ezzel, hogy "hát ő ilyen amúgy sem akart semmit". Ha meg kell neked, akkor nyert ügye van és elérte, hogy te teperj érte jobban.
2020. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy nő vagy férfi, ha hiúságát legyezi az hogy játszik mások érzelmeivel. Nyilván egy mosolytól még senki sem gondol bele többet, vagy ha megdícsérik a kinézetét.

Baj akkor van ha látja a másikon, hogy tetszik neki és még direkt rakja alá a lovat, hitegeti.

Ismertem ilyen nőket is azt élvezték ha "hódítanak".

2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez elég gyáva ember lehet. Miért? Te úgy viselkedtél vele,hogy azt hihette, akarsz tőle valamit? Bejön neked? Lehet, erre jött a hárítás.
2020. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert jól esik, hogy vevők rám a lányok. Ehhez viszont úgy is kell viselkeni.

Ez nagyon hasonló ahhoz, amikor egy nő szépen feltöltözik ha elmegy valahova..pedig nem is akar ismerkedni. Egyszerűen tetszeni akar.

2020. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: Soha semmi nincs ok nélkül. Ha nem férfi miatt öltözik ki a nő, akkor a barinők előtt "kell mutatni" , hogy milyen márkás jó göncei vannak.
2020. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!