Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinál így néhány férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál így néhány férfi?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos, keresi a társaságom, flörtöl (sokszor túl nyilvánvalóan), aztán azt mondja, hogy sok lány hitte már azt, hogy akar tőlük valamit, pedig "ő csak kedves volt", elmondása szerint. Ez amolyan "nyitva hagyom a lehetőségeim" dolog vagy csak kíváncsi, hogy mennyi nőt tudna felszedni vagy azért van ez, hogy ha balul ütnének ki a dolgok azt tudja mondani, hogy ő nem is akart semmit? Vagy miért?


(nyilván tisztelet a kivételnek, nem szeretnék vitát indítani, csak kíváncsi vagyok)



2020. jún. 16. 08:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg csak ilyen a természete. A nyilvánvaló flört manapság nem jelent túl sokat a legtöbb embernek, szórakoztatja őket és úgy gondolják a másikat is. Szerintem ez sok félre értésre ad okot és ebből könnyű kibúvót jelent, a "nem úgy gondoltam" szlogen.
2020. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel akar megfogni. Mert ilyenkor a legtöbb nő nem veszi a kalapját hanem várakozik és reménykedik. Ez a csóri pedig jót röhög a markában, hogy sikerült behülyíteni (még egy) a nőt.

Szerintem lapozz, és ne vedd komolyan!

2020. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Vagy mondjuk várja hogy mit reagálsz, ha látja rajtad hogy tetszik a dolog és viszonzod akkor zöld utat kap.


De a legtöbb nő ilyenkor elkezd fejben komplikálni, kitalál mindenféle hülyeséget ahelyett hogy kiélvezné a dolgot.

2020. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első kettő: köszi


Harmadik: mit kellene élveznem? Azt, hogy mennyi csaja lehetett volna? Én is úgy viselkedtem vele, hogy 'ok, benne vagyok', de úgy gondolom, hogy azért mondta amit mondott, hogy lekoptasson

2020. jún. 16. 09:30
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy ez csak egy teszt. Arra kíváncsi, hogy te hajlandó vagy-e lépni a kapcsolatért, vagy csak simán zöld utat adtál neki és rábízod a döntést.
2020. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Alapjaiban szinte ez a hétköznapi női viselkedés
2020. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Próbálgatja magát a nőknél, és fényezteti az egóját, ha valaki oda van érte, de a büdös életbe nem fog komolyabban kezdeményezni, sőt még ő lesz felháborodva, ha a szemére veted a viselkedését...

Fuu, de rühellem az ilyet.

2020. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Igazából a kérdés az, hogy miért gondolja néhány nő, hogyha egy férfi barátkozni/haverkodni akar, akkor biztos, hogy többet is akar?

Nekem is volt egy ilyen időszakom. Alapvetően nyitott vagyok és ha egy nővel jól kijövök, akkor keresem a társaságát. Függetlenül attól, hogy nem akarok tőle barátságnál többet. Ez a valóságban úgy nézett ki a gimiben/egyetemen, hogy az agyilag éretlenebb csajok azt hitték, hogy én felakarom őket szedni, az érettebbek pedig felfogták, hogy attól, hogy farkam van, nem feltétlenül akarom mindenkiben használni. És így történt, hogy a 2 legjobb csaj barátomat megtaláltam gimiben, akikkel gimi után több, mint 10 éve is tartjuk a kapcsolatot.

2020. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
8-as: Az ember a barátjával nem flörtöl, nem utalgat, nem tesz félreérthető dolgokat. Ha ezt meglépi, egyértelmű, hogy a másik félreérti.
2020. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

#9: Oké és mi számít flörtnek? Egyes csajok már azt is valami hardcore flörtnek tartják, ha megdicséri az ember a ruhájukat. Plusz, azért egy baráti beszélgetésben is simán eltud menni egy kisebb flört felé a dolog, mindenféle hátsó szándék nélkül is. A másik oldalról jó példa, hogy mennyi friendzone-ba rakott srácot hitegetnek néha kedves szóval egyes csajok.

Az utalgatás és félreérthető dolgok is mik? Aki félreakar érteni valamit, az félre is fogja. Aki valóban érteni akarja a dolgokat, az meg érti. A kérdésben a sztori az első eset. A srác nyíltan elmondta, hogy ő csak kedves volt. Ezek után már ne akarjunk más dolgot bebeszélni az egészbe.

2020. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!