Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, titeket a pasik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket a pasik hogy szoktak hülyíteni?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy egyszer ezt mondjak egyszer azt (olyankor mivel etetnek), eltűnnek napokra, majd újra írnak? Pár szex után lekopnak?

2020. jún. 16. 04:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem velem történt, de az eset eléggé cringe: A srác nem a saját számát adta meg a csajnak, hanem valami random számot és nyom nélkül eltűnt néhány sexelés után. A haverja azt mondta visszament az exéhez. Hónapokkal később írt a lánynak, hogy ő élete szerelme és sajnálja tetteit, valamint halálos beteg és nem sok ideje van hátra... :D
2020. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Velem nem tortent meg ilyesmi, habar nem vagyok az a hatalmas pasizos, osszesen harom komoly kapcsolatom volt es emelle 3 olyan srac, akivel csak randizgattunk, de mindharmat dobtam meg szex elott, mert nem nyugoztek le kulonosebben. Mondjuk az egyiknek irtam egy honappal kesobb, hogy probaljuk meg meg egyszer, aztan egy randi utan megint dobtam, mert meggondoltam magamat megint🤷🏼‍♀️ Lehet ez ilyen “torveny”, hogy valaki vagy masokat hulyit, vagy ot hulyitik.
2020. jún. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Engem soha nem tudott hülyíteni senki. Mindig átláttam kinek mi a szándéka, így soha nem ért csalódás.
2020. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hagyom hülyíteni magam...
2020. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem teszem szét a lábam random embereknek és nem ismerkedek olyan vadidegennel, akiről semmit nem tudok. A férfiismerősem meg valami miatt nem hülyítenek és nem néznek lyuknak.. Tudom, ufók vagyunk mind ebben a mai világban.
2020. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem "szoktak", de csaltak már meg, az is hülyítésnek számít.

Csak színlelte, hogy részéről is monogám kapcsolatban vagyunk. Aztán amikor lebukott, hogy csajozik, elkezdte, hogy akkor én is ismerkedjek mással. Köszi...😂 Szakítottunk.

Más nem volt.

2020. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

"de mindharmat dobtam meg szex elott, mert nem nyugoztek le kulonosebben"


Próbáltad az akrobatákat, kaszkadőröket? Nagyokat ugranak, tényleg lenyűgöző.

2020. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!