Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti hogyan választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan választotok amikor több lány szimpi, de nem akartok senkit sem hülyíteni?

Figyelt kérdés

Igazából én nekem nem ment sosem ez, de mostanában volt, hogy írogattam csajoknak és voltak jó visszajelzések.

És onnantól, hogy nem görcsöltem rá egy valakire sem, így ha nem keresem őket, van akik maguktól keresnek.


Mondjuk igazából 4 olyan lány van aki komolyabb és szingli is. 2-vel találkoztam is és tök jól elvoltunk.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás.


26 F



2019. szept. 3. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
A helyedben dugnám mindkettőt. Amelyiknek nem gond, hogy a másikat is dugod, na azt meg kell tartani komoly kapcsolatra.
2019. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Becsülendő a szemléleted kérdező.

Sajnos kb. 2 hétig kénytelen vagy hülyíteni, hogy megismerd. Utána tudsz sorrendet állítani, és kiválaszd a belső/külső alapján a legjobbat.

#1-es pedig egy aljas valaki. Ne is törődj vele.

2019. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az pont hogy gáz lenne ha nem zavarná, nekem nagyon bejön ha féltékeny rám egy csaj, mert akkor nagyon jó vagyok nála ha ki akar sajátítani.


Nekem meg egy valaki is elég. Nem is akarnék háremet tartani, erkölcstelen, fizikailag sem bírnám :D

2019. szept. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!