Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ebből kiút? Nagyon elszúrtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút? Nagyon elszúrtam.

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, megismertem egy remek srácot, tök jól alakult minden, aztán elkezdtem ragaszkodónak tűnni, és tökre elijesztettem a srácot. Annyira szégyellem magam, hogy így elszúrtam az esélyeimet, egyre csak csúsztam le a lejtőn, mert láthatta rajtam a kétségbeesést, hogy törekszem, hogy újra kedveljen, tökre elvesztettem a kisugárzásom, és határozottságom, ami az elején annyira vonzó volt bennem. Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy én rontottam el a dolgokat, és szakított velem, mert nem szerelmes, én hülye még színt is vallottam, hogy én szerelmes vagyok. Előtte egy héten keresztül nem beszéltünk, mert félreértésünk volt és én kerestem meg, hogy beszéljük meg a dolgokat és így lett vége. Nem írok neki többet már, olyan béna voltam és úgy sajnálom, hogy elvesztettem. 3-4 hónapig tartott az egész.. Szerintetek lesz esély arra, hogy ő megkeres? Tudom nekem is kell az idő, hogy megváltozzak és újra magabiztos legyek, már dolgozom magamon, de vajon van esély arra, hogy később 1 hónap múlva megkeres és újra kialakulhat valami és később újra nőként nézzen rám? Természetesen dolgozom magamon, és soha többet nem fogom magam ilyen bizonytalannak mutatni, annyira kiábrándító voltam jajj :S

2020. jún. 16. 00:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyébként bevallotta magáról, hogy ő egy napraforgó ember. Ez annyi mindent megmagyaráz, van is rá egy tökéletes szöveg, amit az előbb találtam:


"Én csak úgy hívom őket: napraforgó emberek. Nincs saját véleményük, és ha van is, akkor sem mondják el..hiszen tőlük mindig azt hallod, amit Te hallani akarsz..vagy ami jólesik neked. Természetesen mindenben egyetért veled, amikor hozzád beszél, de aztán ez annak megfelelően változik és azzal szemben, akitől több vélt vagy valós támogatást remél. Igen, ő az, akik egy órán belül képes radikálisan megváltoztatni világnézetét, hitét, és húznak oda, ahol éppen több minden csurran-cseppen számukra.

Tudjátok, ilyenkor szánalmat érzek...mert tudom, hogy a napsugár is megégethet, ha túl sokáig ér... És a napraforgók számára is elérkezik a pillanat, amikor nincs merre forgatni a fejüket, csak a földet bámulhatják..pedig mások már egy pillantásra sem méltatják őket."


Vannak ilyen emberek tisztában vagyok vele. De ez annyit kiszűrhető és nekem annyira ellenszenves... Miért jó neki, hogy ilyen? Azért mondjuk, mert ő így boldog... De az ilyen emberekre soha nem lehet számítani. Na mindegy végülis nekem ezzel nem is kell foglalkoznom. Meg kell tanulnom becsülni magam és minden rendben lesz velem.

2020. jún. 16. 02:31
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónap után sem lett szerelmes, megvzavarta, hogy ragaszkodsz hozzá, és nem nagy ivbol lesz@rod,akkor amúgy is veszett fejsze nyele volt ez. Engedd el.
2020. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van akinek az az életfeladata, hogy gerincet növesszen.😃


Ha belegondolsz, akkor nem is jártál rosszul.

2020. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem látok rá sok esélyt, hogy ő keressen meg, te megpróbáltad és nem jött össze sajnos, viszont jó dolog, hogy felismerted azt a hibát, amit elkövettél, túl ragaszkodó voltál, és hirtelen akartál nagy előrelépéseket tenni, amivel elijesztetted. Mondanám, hogy önmegnyugtatás miatt próbálj meg vele ismét beszélni, csak nem ismerem a személyiségét, és azzal a ténnyel, hogy szerelmes vagy belé, nehezítené a dolgot, nem használna ki, mert akkor azt már megtette volna, inkább attól félne, hogy nem adsz neki mozgásteret.
2020. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mindjárt végzős, már dolgozó pszichológus hallgatóként mondom, hogy szuper, hogy ennyire törődsz a belső világoddal, önismerettel és a viselkedéseddel kérdező, de nem kell mindig mindent túlmagyarázni,. Ha valaki szeret és veled akar lenni akkor MEGOLDJA hogy veled legyen vagy dolgozik rajta. Ilyen NINCS, hogy valaki téged akar, de elriasztja ha ragaszkodsz. Akit ez elriaszt, az nem is akart kötődni hozzád, bár nem is értem mit vártál hiszen elmondta hogy nem szerelmes. Nem kell ezt semmilyen semmilyen napraforgással vagy egyéb elmélettel magyarázni és nem kell magadra venni.


"tökre elvesztettem a kisugárzásom, és határozottságom, ami az elején annyira vonzó volt bennem

soha többet nem fogom magam ilyen bizonytalannak mutatni, annyira kiábrándító voltam"


Szóval ez az ember maximum 2-3 vonás érdekelte benned, ahogy megmutattad az emberi bizonytalanságaid már el is hagyott. Tényleg ez kell neked hogy egész életen egy magadra húzott maszkot szeressen valaki?

2020. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélsz, lehet én vagyok a hülye, de ennyire túl bonyolítani valamit ez már dúrva. Mint ha atom fizika lenne a párkapcsolat meg a szerelem.
2020. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm mindenkinek nagyon jó válaszokat kaptam. :) Végülis ez annyiról szólt, hogy még magamat nem fejtettem be, de most nagyon sok felismerésre jutottam.

Utolsó: végső soron igen! :D Valaki vagy jön, vagy nem. Nem kell túlbonyolítani. :)

2020. jún. 16. 14:27
 18/19 A kérdező kommentje:
nem fejtettem meg*
2020. jún. 16. 14:28
 19/19 A kérdező kommentje:
Már sokkal tisztábban látom a dolgokat :)
2020. jún. 16. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!