Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es nő esetében sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es nő esetében sok a 95 kg, lehet számotokra egy ilyen nő vonzó?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok mielőtt a sok kanmarci írna rám
2020. jún. 15. 07:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

Egy képet berakana, aki olyanokat ír, hogy ehhez a magassághoz 90kg lehet jó, attól függ hogy oszlik el?

Ember 90kgról beszélünk, nem 2 kg feleslegről.. magasságához képest kb. 25kg felesleg van rajta.. a teste 1/3-át "potyára" cipeli :D

2020. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%

Persze, mert téged csak az érdekel, hogy zörögjön a csontja, hiszen ez jön be neked. És itt a kulcszó: neked, ez a te ízlésed. Ez akkor sem egészséges és nem normál mindenki számára. Alkat függő. Egy nő, aki sportol, mozog, azon bizony 170-es magasság mellé a 60-65 kiló elfér. Aki meg skinny fat, az 60 kilóval is lötyög.

Én 162 centivel amikor 54 kiló voltam, ami a táblázat szerint is normális, mindenki szörnyülködött, hogy szedjek magamra valamit, mert beesett az arcom, a melleim pedig gyakorlatilag eltűntek. Csak, hogy az arányokat érzékeltessem.

2020. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

170/95.


Ez konkrétan férfinél is sok.

2020. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Neked tetszik? Az a lényeg, nem az, hogy nekem nem:).
2020. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!