Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők szamotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők szamotokra milyen ezest kelt a feleseg/ ferj/ elettars?

Figyelt kérdés
Kozombos vagy bosszanto?
2020. máj. 25. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Közömbös. Nekem volt, hogy a kolléganőm volt, jóban is voltunk.
2020. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Pozitív. Nincs mindig nálam. Marad függetlenségem.
2020. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Közömbös, nincs hozzá közöm.
2020. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmasnak tartom. Egy ideje tudja, hogy mi van a férje és én köztem, de túl kényelmes neki az a házasság és a fenéért sem válna el. Nem ez zavar, hanem az, hogy ő és a kis barátnői kémkednek utánam napi szinten.
2020. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem kérdezek olyanokat, hogy le fekszik e a férjével is, így neki nem kell hazudnia nekem :-) a férje eltartja, fizeti a költséges szokásait hozzám azért jár, hogy örömöket éljen meg. Az elején megbeszéltem, hogy higiénia nagyon fontos nekem és engem zavarna ha más férfi nyomait érezném rajta így mindig teljesen friss állapotban kapom meg.
2020. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Közömbös,de kicsit izgató is.
2020. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!