Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők szerintetek? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők szerintetek? . (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ha az eslő randin nem volt sex,attól függetlenül csak azt akarhat az illető?.
2019. dec. 16. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Randin nem jó kifejezés,inkább első talin.úgy írnám...
2019. dec. 16. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

igen. az első találkozáskor kiderítjük, hogy megyünk-e ágyba :)


42/F

2019. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Bővebben kifejthetted volna a kérdésedet!

Eleve úgy alakult a kapcsolatotok,hogy ez csak alkalmi, szexen alapuló kapcsolat lesz?

Szerintem teljesen rendben van ha az első találkozón nincs szex. Főleg ha előtte nem ismertétek, vagy kevésbé ismertétek egymást.

Nem kell ott rögtön egymásnak esni. Első talin inkább beszéljétek át pontosan mit is szeretnétek. Inkább, mint később ebből félreértés legyen.

2019. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ismerem már két éve,de kb másfél hónapja többet beszélgetünk.Találkoztunk,de még szeretnénk találkozni egymással.

Meg kérdeztem,tőle ma mit szeretne,azt mondta nem sietteti el a dolgokat.

Minden jön a maga módján..meg azt is mondta,hogy ha fogunk találkozni, jobban fog kötődni,mert már meg indult benne valami...még akkor lehetséges hogy ő többet szeretne.? De sz.tem meg csak úgy mondja,..vagy nem tudom....

2019. dec. 17. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenről beszéljetek, ez fontos. Egy szeretői kapcsolatnál főleg nem lehet tabu téma.

Ha többet szeretne, érzelmet visz bele, el kell gondolkodnod Te mit szeretnél, és fordítva is. Ahogy írod szerintem ez inkább normál kapcsolatnak indul mint szeretői viszonynak.

2019. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!