Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Mik azok az alapveto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Lanyok! Mik azok az alapveto dolgok amit szerettek egy fiuba? Milyen szamotokra az a ferfi akivel eltudjatok kepzelni a jovotoket? Inkabb tulajdonsagokra vagyok kivancsi

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Humor

Onallosag

Igenyesseg

Megbizhatosag

Onbizalom

Jo illat

Egzisztencia

Sarm

2019. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok...

+ intelligencia lemaradt.. pedig jocskan az elsok kozott van

2019. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jezusom miert lettem lepontozva ? 😅😅😅
2019. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Az első és legfontosabb szerintem, hogy vonzódjak hozzá. De semmit se ér a vonzalom, ha nem megbízható. Számíthassak rá bármikor, bármiben. Közös család esetében ez nagyon fontos szerintem, főleg ha már gyerekek is vannak. Ketten együtt tudjunk biztos, nem nélkülöző, kiszámítható jövőt biztosítani magunknak. Legyen egy az értékrendünk, ne legyenek káros szenvedélyei. Legyen hobbija, és legyenek barátai. Ez azért fontos, hogy kiegyensúlyozott legyen, ne tőlem várja az élete megváltását.
2019. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!