Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy engem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy engem még sosem talált meg olyan nő aki a pénzemre hajt, pedig igencsak van mire?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel találkoztam de soha egy sem akart arra ugrani, itt meg elképesztő mennyien fújják ezt, hogy de igen arra mennek. Szerintetek?
2020. jún. 15. 01:04
1 2 3
 21/22 Kornikus00 ***** válasza:
Nem a sok pénzre mennek, de van az szint amit nem adnak lejjebb! Bizonyos biztonságot elvárják, nője válogatja hogy az mennyi. Tény, hogy számít nekik az anyagi helyzet,párválasztásban, de mind hajr a gazdagságra.
2020. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem azért mert netto 3k, hanem azért mert azt hiszi a nő h majd ő megváltja a világot, azt holmi hr-es meg irattologató szakmát "karrier"-nek neveznek. Ha valaki többet keres, azt lenézi, irigy rá, miaz h ő nem a tilitolival. 35körül meg sír a szájuk h kutyának nem kell már, pénze meg nem lett. Rosszul döntött, megy a süllyesztőbe. Nem tud a nők zöme csapatban gondolkodni, csak kizárólag ő és ő...
2020. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!