Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi csak a pénzemre megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak a pénzemre megy?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom 3 éve vagyunk együtt,1 éve élünk együtt,de mindig a pénzről veszekszünk,énis dolgozom ő is,az anyósommal nem vagyok jóba,nem szeret, az Anyukája 43 éves és 29 éves pasija van,és kicsit féltékeny rám,mert a pasijának tetszem..:S

Tegnap beszélt az anyukájával a barátom,és bunkón megkérdezi és a barátnőd egyáltalán dolgozik,hogy nem tudsz fiam le jogsizni meg semmi meg nem tudsz haza pénzt adni stb..

Igen dolgozom de csak 130.000-ft ot keresek a barátomnak ez kevés..:S követelte hogy legyen több pénzem.:S

De csajozik 6 hónapja nagyon megromlott a kapcsolatunk,neki van valami másik lány,csak a pénz miatt élünk együtt!!

de én hülye.Nekem is van 6 hónapja egy pasim ő 27 éves,nem dolgozik lusta soha életébe nem dolgozott,csak otthon van a szüleinél és egész nap filmezik,unalmába át jön hozzám,de én már nem akarom Otthon a szüle haladékot adtak neki,hogy 2 hete van és pakoljon ahová a szeme lát,de neki is csak a pénzem kel,hogy vegyek ki egy lakást,és költözzek össze vele,sajnos így egyik kapcsiból a másikba így nem jó:S ő ezt nem érti meg kicsit egyedül akarok már lenni,így is betegségem miatt 1 hetet hiányoztam a munkahelyemről,de ő folyamatosan át jön ide! amit Utálok,meg hogy mindennap kötelező vele lennem.. mert akkor ő ideg beteg lesz,arról nem beszélve,hogy az ereit vagdossa meg nyugtatón él és nem kis mértékbe,napi 20 xanaxot vesz be.. egyszer át jött hozzánk,és szét tört mindent plusz az erét felvágta,na nagyon jól jöttem ki belőle..:S mit tanácsoltok? mindenkinek csak a pénzem kel:S



#kapcsolatokból
2013. szept. 15. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
lofaxt. te hajtasz a ferfiak penzere. kamu kerdes jelentettem.
2013. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na várj..

Szóval:

1. Van egy párkapcsolatod 3 éve

2. Emellett van egy másik pasid 6 hónapja (aki idegbeteg és vagdossa az ereit), a "párodnak" meg egy másik csaja

3. Azt hiszed, hogy a te 130.000 Ft-odra hajt mindenki?


Remélem, ez csak valami rosszul sikerült kamu kérdés...

Ha igaz, hagyd ott szépen az egész bagázst.

2013. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez elég összevissza, nem értettem meg maradéktalanul a sztorit. Én javaslom, hogy szólj a szüleidnek, a pasid szüleinek, hogy legyen valaki, aki segít. A szüleinek mond meg, hogy takarítsák el a nyakadról, a te szüleid meg segítsenek. Ha nem megy, menj a rendőrségre, hogy a pasid zaklat és bántalmazza saját magát, téged meg zsarol.
2013. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem kamu :D
2013. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te nagyon buta vagy...
2013. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés, ennek a fordítottja igaz nagy valószínűséggel.

Mindenesetre nice try :)

2013. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!