Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden Pasi csak a pénzemre megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden Pasi csak a pénzemre megy?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatba élek kb 4 éve,2 éve élünk együtt!

Akivel most együtt élek az is mindig csak azt kérdezi,hogy mikor kapsz már pénzt stb..mindig ezzel fáraszt

6 hónapja megismertem egy fiút a családja utálja,mindig az apja azt mondja neki ,hogy 1 hónapja van,hogy kezdjen magával valamit a srác:26 éves se munkája,se iskolai végzettsége nincsen,nem dolgozik a szüleivel él.egész nap alszik és facebook-ozik.ő is azzal fáraszt,hogy de én 1 hét alatt ki tudnék venni lakást,mert annyi pénzem össze jön,én ugye dolgozom,mindennap,tegnap át mentem a srác-hoz és megint mondta hogy költözzünk el,de akkor megint én fizetek mindent..:S mit kéne tennem? és állandóan írogat nem hagy élni sem..:S



#pasi #pénzemre
2013. szept. 4. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha hagyod, hogy kihasználjon. Egy ilyen lúzert azonnal elfelejtenék.
2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress új pasit és ne mond el mennyit keresel és mit dolgozol:)
2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rossz pasikat fogtál ki :) Én sose költöznék úgy össze valakivel, hogy csak ő fizet mindent... 23/F
2013. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen..:) az a baj,hogy ő nem dolgozik,talált egy munkát,de oda csak 1 héten 1 x kel be menni,és 200 ft-os órabérrel:D
2013. szept. 4. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
De Jézusom. Egy felnőtt nőnek nem elvárás, hogy a felnőtt pasija ne úgy viselkedjen mint egy 16 éves kamasz?
2013. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

én egyetem után hosszabb ideig nem találtam munkát (nem megyek bele mekkora a válság mert arra ott van a politika témakör) aztán határozott 1 évi munkaszerződést kaptam. dolgoztam mint egy állat hogy 1 év múlva meghosszabbítsák sőt határozatlan idejű szerződést kapjak. A magyar munkamorált igencsak felülmúló húzásaim voltak pl szabadságom alatt is bementem mint egy sztahanovista. aztán nyáron lejárt az 1 év és bár igérték hogy meg lesz hosszabbítva utolsó nap közölték hogy mégsem szóval pá.

ha úgy vesszük én nagyobb lúzer vagyok mint a pasid(egyébként egyidősek is vagyunk) hiszen én tanultam, mmikor volt munkám csak dolgoztam nem is jutott időm csajokat hajkurászni amikor nem volt meg perpillanat most hogy nincs, meg nincs bátorságom lányt leszólítani mert megkérdezi mivel foglalkozok éppen és filmszakadás.


azt el kell ismernem hogy a te pasid velem ellentétben tényleg tud élni. igaz ez az egyetlen pozitívum amit kapásból mondani tudok róla

2013. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Na az a bizonyos kocka bazinagyot tud fordulni.

Mivan cicám? Ha ti vagytok felszínesek meg anyagiasak, az A-OK, de ha egy pasi akkor fújmonnyonle!?

Ti akartatok egyenjogúsdit, édeske. Azzal más is együtt jár ám...

2013. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De drágám, mi a f--sz van veled??? Ilyen alakokkal szóba se kellene állnod!! Amúgy ha párkapcsolatban vagy, minek ismerkedsz mással?! Ne tedd, és keress egy normális férfit akkor, amikor nincs párkapcsolatod!
2013. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es, el vagy tévedve. Az egyenjogúság azt jelenti, hogy a nő is dolgozhat, tanulhat, és férfi nélkül is képes eltartani magát. De az egy nőtől és egy férfitól is szégyen, hogy 26 évesen képes otthon tengődni, és úgy erőlteti az összeköltözést valakivel, hogy neki semmi jövedelme.

Itt nem a munkanélküliségen van a hangsúly, hanem hogy valaki ennyire nem akar semmit kezdeni magával.

2013. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es igen!! Igazad van:) szép válasz :)))
2013. szept. 4. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!