Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy engem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy engem még sosem talált meg olyan nő aki a pénzemre hajt, pedig igencsak van mire?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel találkoztam de soha egy sem akart arra ugrani, itt meg elképesztő mennyien fújják ezt, hogy de igen arra mennek. Szerintetek?
2020. jún. 15. 01:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem látszik rajtad, vegyél egy Rolexet, pár drága ruhát, meg egy jó kocsit aztán majd lesz olyan nő aki megtalál a pénzedért.
2020. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azért mert ilyen módon nem látszik, tudtak róla és mégsem
2020. jún. 15. 01:12
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Azok akik a pénzre mennek, azok szóba se állnak veled ha nem látszik, vagy nem tudnak róla. Átlag nőknek is fontos, de ezt leginkább akkor vennéd észre ha nem lenne, mert szintén nem állnának veled szóba ha egy csövesnek néznél ki.
2020. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3%
Ami késik, nem múlik...
2020. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem érdekes, hogy az eddigi tapasztalataid ellenére kiírtad épp ezt a kérdést, épp ide, ahol "...itt meg elképesztő mennyien fújják ezt, hogy de igen arra mennek. "


Ezek után vajon te "mire mész" itt.

Hmm. :)

2020. jún. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ki lehet tekerni a kérdést ahogy jólesik.
2020. jún. 15. 01:30
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Arra gondoltam, hogy bizonyára egyéb értékeid is lehetnek, amelyek nem pénzben kifejezhetőek. Emellett talán épp olyan nőkkel találkoztál - szám szerint rengeteggel - akik szintén hasonló prioritások mentén éltek, így nagy ívben tojtak a pénzedre.

Nem mindenkinek az a stratégiája, hogy saját Mikulást akar 30 éves koráig elérendő életcélként... te viszont nagyon kíváncsi lehetsz az általad említett, itt felülreprezentált, pénzre hajtós nőkre, különben nem hiányolnád annyira az élményt, hogy muszáj legyen itt lógatnod a csalit nekik.


Nem tudom eldönteni, vicces vagy ciki - e, de kezd érdekelni, hányan priviznek majd rád emiatt mondjuk egy hét alatt.:)

2020. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Jól leplezték ...
2020. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagyrészt nem úgy mennek a nők a pénzre, hogy te most dobd meg őket x százezer forinttal vagy na most ha telik rá, vegyél a nevére balin nyaralót, hanem elvárják, hogy megállj a lábadon és HA lesz olyan, tudd őket átmenetileg támogatni pl munkahely váltás, szülés, ilyenek.
2020. jún. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Mert a férfiak szeretnek ezzel a szöveggel dobálózni sokszor alaptalanul.
2020. jún. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!