Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy nő ír rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Létezik olyan hogy nő ír rá a pasira?

Figyelt kérdés
Van olyan ha egy nőnek tetszik egy pasi, akkor a nő rá ír, fel veszi vele a kapcsolatot facebookon? Vagy csak tényleg az a törvény hogy a férfi ír rájuk akár milyen jól nézki? Nekem erről fogalmam nincs mert rám még nem írt senki csak úgy, valószinű hogy az miatt van mer szar a kinézetem? Nők ráírtok az ismeretlen pasikra ha ők szinglik és ti is azok vagytok? Firfiak rátok írtam már csajok, vették fel veletek a kapcsolatot?
2020. jún. 14. 14:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
En életem szerelméhez nem mennek oda soha, meg akkor sem, ha tudom, hogy nem látom többe. Akkor inkább hagynám. En egyszerűen lenézem az ilyen nőket, azért legyen mar bennük tartás. Másrészt, ha egy férfi nem mer kezdeményezni, akkor miről is beszélünk? Szeritem ez az egyik utolsó dolog amit egy nő megcsinálhat. Majd a kezét is kérje meg a nő, nem?
2020. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Az ír, aki akar. Ez nemtől független.
2020. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az oké hogy férfinek nyitni, írni, akár neten akár szeélnyesen, de hát hiába írok rá mindegyikre ragálásr nem kapok és szarul esik hogy vannak, zölden, elérhetőek és miután írtam, leszarnak. Én meg pár hónap után kénytelen vagyok őket törölni, mert ugye hiába írtam de semmi. Az én helyzetem az hogy én rám még a kutya se ír, de ha én írok, akkor se, akkor mit csináljak? Tetes ismerkedés így kilőve, személyesen meg ugye nem kovitelezhető most, de joggal gondolom azt, és valószínű pocsék a kinézetem, tehát személyesen sem lenne ez másképp.
2020. jún. 14. 16:22
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Persze, ha top 5% kategória vagy utazós képekkel és menő kocsival.😁
2020. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Itt például nem jellemző... :(

F.

2020. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanabba a cipőbe vagyunk
2020. jún. 14. 19:53
 17/18 anonim ***** válasza:

Én írtam már rá pasira. Annyi előzménye volt, hogy csak látásból ismertük egymást, de előző este házibuliban voltunk és odajött beszélgetni, de nem tudtunk beszélni, mert egyik haveromnak sürgős mondandója akadt számomra.

Másnap ráírtam, 5 éve tart.

2020. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
És még azt momdják hogy neten nem lehet, meg face nem társkereső stb, hát akik nem néznek ki olyan jól azolnak nem is.
2020. jún. 14. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!