Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki egy idő után kiég/nem izgatja fel a másik nem?

Figyelt kérdés
Régen nem voltam a nők kedvence (sőt, lehet most sem). Volt sokszor, hogy elutasítottak stb. ... Egy idő után megtudtam, hogy hol a helyem a "rendszerben", ezért tudatosítottam magamban, hogy minden lehetőséget meg kéne ragadni. Elkezdtem társkeresőn ismerkedni. Volt egy-két randi, de vagy a nő végül lemondta a második randit, vagy csak elhidegült a kapcsolat, így sosem lett komoly. Most van egy lány, akivel a karantén alatt kezdtünk el dumálni, es most a napokban talalkoztunk először. Szép, vonzó lány, a "belseje" is tetszik, de valahogy nem "tüzel" fel a dolog. Pár nap múlva lesz megint egy randink, de úgy érzem semmi nem motivál, nem várom annyira kifejezetten...jó biztos szuper lesz, de valahogy nincs bennem az a felhőtlen kicsattanó szerelembe esés vágya. Pl. az első randink után (amin csók is volt) ültem a buszon és meredten néztem magam elé, mintha éppen csak egy átlagos fárasztó nap utan mennék haza munkából. Vagy az elsöprő szerelem még majd csak később érkezik? Vagy szimplán csak kiégtem?

2020. jún. 11. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig örülök ha egy nő közelében lehetek. De mondjuk egyes embereken én is kiégek. 😄
2020. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj. Ha nehezen is de sikerült találnod egy lányt akivel mellesleg csókolóztál is. Leírtad hogy szép és vonzó, vagyis tetszik neked és jól is érezted magad. Ha nem érzel szerelmet az első randin attól még az nem azt jelenti hogy nem tetszik neked és nem lesz semmi. Ha jól érzed magad vele akkor legyél vele mert vele boldog vagy meg ilyenek. Később beleszeretsz majd meglátod. Csak azért mert nem érzel szerelmet az első randi után még nem jelenti azt hogy dobd is el. Nekem ez a véleményem, lehet nincs igazam de én így látom.
2020. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik.
2020. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen létezik.
2020. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!