Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a srác tőlem ?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beszélgettünk de tegnap is csak annyit írt hogy mi újság ? Ma meg abszolút nem írt semmit ezt egyszerűen nem értem 😱 Àradozott hogy össze bújás, randi meg ehhez hasonlók és nem ír de még napközben sem soha.

2020. jún. 12. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga sem tudja valószínű. Randira hívott már?
2020. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen hívott
2020. jún. 12. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak szórakozik veled.
2020. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El is mentél, találkoztatok?
2020. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk mert külföldön van
2020. jún. 12. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkor fogod megtudni, hogy mi a helyzet, ha találkoztok. Jó dolog az internet, de a személyes együttlétet nem helyettesíti. Majd a randi után tudjátok eldönteni, hogy akartok-e valamit a másiktól.
2020. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Három esetet tudok elképzelni.


1) Vagy nem akarja, hogy eltelj vele, illetve hogy elijesszen, inkább hagyja, hadd te nyiss most felé következőnek

2) Párhuzamosan más(ok)nak is előadja ugyanezt, keresve a pozitív reakciókat.

3) Épp bezsongott, akkor kiverte, és most pár napig megvan magában.

2020. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordul... Ez amolyan kiábrándulás jele már. Gondolom mindig a srác kezdett beszélgetni, de kezd kifogyni a témákból. Ekkor jó, ha nő kezdeményez valamit. Mert ha ne, akkor úgy csapódik le, hogy "Nem is érdeklem" és ellaposodik az ismerkedés.

A "Mizu veled" féle kérdés, amolyan "beszélgessünk valamiről, mert én kifogytam. Csak érdekel, hogy vagy."

Mivel erre gondolom nem nagyon válaszoltál, ha igen, szűk szavúan, ez engem pl. kiábrándít és eltávolodok tőle. Ezek után, minek írjak rá? Itt is ez gyanítom.

2020. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!