Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látni annyi nőt társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni annyi nőt társkeresőn, akinek van már gyereke és 26-28 korúak? Miért szültek gyereket egy olyan férfinak aki nem marad a gyerek mellet? Sose értettem...

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 15:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
62%

"Ha nem tudsz értelmes körülményeket teremteni neki amihez egy stabil család, egy jó párkapcsolati példa is hozzátartozik"

Ott bukik a gondolatmenet, 24-es, hogy ezt sosem TUDHATOD, csak REMÉLHETED. Magyarul: LUTRI. Mindenkinek! Igen, annak is, aki azt hiszi, hogy az ő férje aztán..., ő bármikor tűzbe tenné érte a kezét, biztos benne, hogy rendben lesznek. Jaj, mennyi, de mennyi ilyet láttam "megbolondulni", pont úgy, mint azokat, akikről km-ekre ordít, hogy garantáltan rossz, megbízhatatlan, csapnivaló apa- és férjanyagok. Csak az idő igazolhatja, UTÓLAG, hogy helyes döntés volt-e a gyerekvállalás azzal az emberrel, abban a helyzetben. Ergo senki, de senki ezen a világon ne szüljön. Végül is a Földnek jót tennénk vele...

2020. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
82%
A gyerek sok dolgot megváltoztat. Ahol előtte rések vannak a kapcsolatban vagy a kommunikációban, azokat a réseket szétfeszíti egy új családtag.
2020. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Clay Morrow ***** válasza:
5%
Mert megérdemlik.
2020. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

#31 leirta amit gondolok, ugyanis velem megtortent es utana ket evig ragtam magamban, pszichologussal is parszor h tulajdonkeppen mi is tortent, mi vezetett ahhoz hogy a ferfi akit 10eve ismersz, aki anno 3x kerte h legy a felesege, tobb eves boldog egyutteles es egy ev babatervezgetes utan ahol o mondja a baratainak hogy ideje apukava valnia mert nem szeretne nagypapakorban bolcsibe menni a gyerekert,elmenekul egy alomvilagba egy gimnazista csajjal ahol ujra 18evesnek kepzelheti magat.

Ezt nemhogy en nem lattam elore de o sem. Egyszeruen nem tudott felnoni az igereteihez, az elmelet ment, a gyakorlat nem. Semmi macsosag meg alfahimseg nem volt ebben, 3 novel volt a hazassagunkig osszesen es ebbol en voltam egy, tok jol erezte magat a hazassagunkban is mindaddig amig meg nem szuletett a gyerek. Es nem voltam am harpia sem a terhesseg alatt, sem utana, nem hiztam disznora es nem rendeltem mindent a gyerek ala.

A valas utan evekig olvastam, bujtam a forumokat hogy van-e olyan hogy jo ferj, jo apa"alapanyag" de nem jutottam kozelebb a megoldashoz, hiszen az a ferfi szamara is egy olyan helyzet, amirol vannak elkepzelesei hogy hogyan fogja majd csinalni, aztan vagy ugy csinalja vagy bepanikol es elrohan estenkent sorozni, csajozni hogy ne kelljen babaznia.


"Csak az idő igazolhatja, UTÓLAG, hogy helyes döntés volt-e a gyerekvállalás azzal az emberrel, abban a helyzetben."

2020. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal kiscsajok csak a külsőre mennek. Elmennek a diszkóba, összeszedik a legmenőbb srácot. Aki 1x megdugja aztán többe nem látja. És a gyereket meg megtartja.
2020. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
#25 sajnos nem végeznek a férfiaknál elkötést, csak ha elmúlt 40 és már van 1 gyereke.
2020. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Amint lesz a férfiaknak is fogamzásgátló tabletta, akkor megnézhetik magukat a gyereket akaró "jaj véletlen terhes lettem" nők.


Foghatják a fejüket, hogy 5-6 év próbálkozás sem jön össze a baba.. vajon miért is nem.


Nem is tudom miért nem fejlesztik ezt gyorsabban.

2020. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!