Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látni annyi nőt társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni annyi nőt társkeresőn, akinek van már gyereke és 26-28 korúak? Miért szültek gyereket egy olyan férfinak aki nem marad a gyerek mellet? Sose értettem...

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 15:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
36%

19.-nek.


Játszunk!


Mondjuk én egy 25 éves, kockás hasú, jóképű, magas, pénzes, menő srác vagyok.


Miért éljem le az életem egy nővel, mikor van választék: [link]

Szóval? Miért legyek pont veled, egy életre?

2020. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%
Jaa mert nyilván az alfahímnek célja, hogy felcsináljon bárkit is... :D Hagyjuk már. Nem lehet magadat "felcsináltatni". Ehhez két ember kell aki gyereket akar. Marha nagy alfahím lehet ha belemegy a gyerekvállalásba amikor nem is akar megállapodni. Ha valaki ennyire hülye ott nem a nő a hibás.
2020. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, csak belátták, hogy nincs mire várni... A karrier, az abban való kiteljesedés nem mindenkinek fontos, van, akinek a munka csak egy egyszerű kötelesség, mert valamiből élni kell. Ami pedig a férfit illeti, az sem biztos, hogy velük marad, akivel 35 évesen vannak kapcsolatban. A férfiak kortól függetlenül inkább lelépnek, mert nem bírják a kisbabás-kisgyermekes éveket, a változásokat, lemondásokat stb. Akkor meg mire várjon a nő? Arra, hogy alig vagy egyáltalán ne sikerüljön teherbe esnie, illetve egészséges gyereket szülnie? Ja, ne szüljön egyáltalán... 😒
2020. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
55%

#23 Mikor szokunk már le erről az önzésről??? Miért kell ennyire felelőtlenül leszarni, hogy lesz-e a gyerekednek normális családja meg apafigurája??? Miért arról szól még mindig a gyerekvállalás, hogy NEKEM KELL a gyerek, ÉN szülni akarok?

Nem b+. Ha nem tudsz értelmes körülményeket teremteni neki amihez egy stabil család, egy jó párkapcsolati példa is hozzátartozik akkor NE KESERÍTSD MEG CSÓRI GYEREKED ÉLETÉT és igen, ne szüljél csak mert viszket a méhed és semmi másra nem vagy alkalmas.

2020. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
88%

21 Nem játszom, mert már nem vagyok óvodás. Honnan veszed te, hogy kellenél nekem? Ebbe butaság volt belemenned. Nem kell eltérni a témától.


Itt arról van szó, hogy ha egy férfi nem akar gyereket, akkor NE CSINÁLJON. Akkor köttesse el magát és élje az agglegény életét. Ez így tiszta. De arra nincs normális magyarázat, hogy egy felnőtt embernek miért jelent kibúvót minden felelősség alól az, hogy ő férfi.


Nehogy már mindenért csak a nők legyenek hibásak.

2020. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek a valaszadok hany szazaleka elte at a kerdesben szereplo szituaciot:)
2020. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
27%

25.-nek.


40 leszek, és én még SOHA nem csináltam gumi nélkül, pedig volt már jó pár nőm. Igen, én fosok a betegségtől, meg a magukat felcsináltató nőktől.

Amúgy miért a pasi köttesse el magát? A nő ne engedje gumi nélkül, és a gumi MELLÉ, használjon tabit, spermaölő zselét, ecetes vattát, vagy a száját. És nem lesz baba.

2020. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Még tiedénél is kevesebb önismeretük van. Ennyi az egész.
2020. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
84%
27 Kérlek olvasd már át az előbbi hozzászólásokat. Itt nem a 'véletlen' terhesség volt a vita tárgya.
2020. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az!


Nagybátyám asztalos. Egyik ujja végét, véletlenül levitte a körfűrész. Viszont nem idióta, és ezért nem is dugta direkt oda a kezét, soha.

2020. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!