Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj? Igényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? Igényes, normális lánynak hiszem magam, mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemre járok, értelmes lány vagyok. Szeretek olvasni, írni, szívesen nézek zenét, megyek színházba, moziba, BÁRHOVÁ is.

Nem iszom, nem drogozom, nem ment át rajtam a fél város, sőt.

Budapesti vagyok, mégsem vagyok magamtól elszállva.

Nincsen semmim megcsináltatva, nem öltözködöm kihívóan, nem vagyok prűd.

Nem vagyok kövér.

Elmondások alapján szép vagyok, csinos vagyok, szép vonásaim vannak, smink nélkül is szép az arcom. Nem is festem túl magam, szempillaspirállal járok az esetek 70%-ában.

Vannak barátaim, szeretem a családomat.


Fél éve vagyok egyedül, ugye jött a koronavírus, szóval igazából most próbálok újra ismerkedni. Még nem nagyon mozdulok ki, így tinderen próbálkozom.

Egyszerűen képtelen vagyok 2-3 napos beszélgetéseket fenntartani. Ha kérdezek, az a baj, hogy miért faggatózom, ha mesélek, miért ömlengek. Ha felveszem a sziamizu tempót, ha átveszem az irányítást, ha azonnal írok, ha lassan, egyszerűen SEMMI, de semmi nem elég jó.

10 nap alatt 97 matchem lett. Nagyjából 15 fiú írt rám. Ebből kb 10 a sziadugunk kategória volt különböző tálalásban, a maradék 5 próbált ismerkedni.


És pár óra, esetleg nap után kudarcba megy az egész.

Már mindenre gondoltam, de egyszerűen nem értem. Volt több barátom, mindegyikkel tudtam beszélgetni, vannak barátaim, velük is tudok, sőt. Szerintem szertenek az emberek. Nem magamban látom a fő hibát. Persze, tudok önző, lusta, hisztis lenni, makacs vagyok, na de ezek pár óra alatt nem buknak elő, ez nem lehet a gond.


Nem, nem fuckboyokat keresek, sőt. Kiver a víz a fehérjehuszároktól.

Ismerkedtem több vidéki fiúval, volt vidéki barátom is. Sokan írják itt, hogy a vidéki fiúk dolgosak. Hát én eddig ezt kicsit sem tapasztaltam.


Fogalmam sincs, hol ismerkedjek, hol tudnék beszélgetni úgy, hogy azért a saját igényeimet (amik persze biztosan irreálisan magasak azzal, hogy szeretném, ha nálam nagyobb darab lenne, nem lenne drogos, alkesz, és kinőtt volna az egyetemi haverozós, nőzős korból, legyen megbízható társ) megtartsam, és ne egy 173 centis, 53 kilós fogatlan, bandzsa, utcaseprő fiúval kelljen összeállnom.


Segítetek kitalálni, mi a gond?

Szívesen beszélgetek, fogadok tanácsot!

Köszönöm!


2020. jún. 11. 19:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, én szoktam találni tinderen olyan lányokat akik jó fejek, mindig röhögnek és viccelnek. Élőben meg elragadóak az állandó mosolygásukkal, nevetésükkel (nem, nem ista modellek, átlagos lányok).


Beszélgetni pedig egy idő után a mindennapokról szoktunk. Mit ettünk, hol jártunk, mit vettünk, stb. Tehát érdekel minket hogy mi történik a másikkal. Nekem ennyi már bőven elég ahhoz hogy felkeltse egy lány az érdeklődésem.

2020. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Azért a legtöbb embernek nem lesz hirtelen kapcsolata pár nap alatt. Tindertõl meg túl sokat vársz, tévhitben vagy ha szerinted felmesz es egy nap alatt találsz magadnak egy olyan fiút akivel rögtön jol elbeszelgettek, randiztok, osszejottok. Legalábbis ehhez marha nagy szerencse kell. Az meg hogy nincs veled semmi baj es normalis vagy az szerintem alap kene hogy legyen, majd lesz baratod csak több időt kell keresgelned.
2020. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy a legszimpatikusabb lányok pont azok akik nyitottak, vidámak és nem szarakodnak, hogy "ez a férfiak" dolga. Még el sem kezded az ismerkedést és máris olyan elvárásaid vannak mintha te lennél a főnyeremény, pedig ugyanolyan lány vagy mint többezer másik.
2020. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy egyszerűen csak unalmas vagy, másrészt meg ha már annyit harcoltatok a nemi szerepek eltörléséért, akkor marhaság kiosztani, hogy "ez a férfi feladata". Ezen az alapon azt is lehetne mondani, hogy a nő feladata meg az, hogy süssön-főzzön-mosson-takarítson. Te is nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést. És hogy őszinte legyek, semmi olyat nem írtál le magadról, ami nem alapvető dolog lenne, ettől még nincs több "jogod" egy párkapcsolathoz, mint másnak, és nem is leszel feltétlenül különlegesebb másnál.
2020. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Szörnyű, hogy itt is milyen elkeseredett egy-két ember.

Semmi extrát nem írtam, valóban. Ha írok, nagyképű leszek rögtön.

Szerintem semmi olyat nem írtam, amiből az következne, hogy nekem több jogom van boldognak lenni, mint másnak.

Egyszerűen nem igazán találom meg a közös hullámot tinderen a fiúkkal, ezzel kapcsolatban szólt a kérdésem.

Nem hiszem, hogy unalmas ember lennék, sok miden érdekel, sok dologról tudok, szeretek beszélgetni, utaztam, tanultam, vannak élményeim. Életemben nem mondták rám, hogy unalmas lennék, vagy hogy ne lehetne velem kijönni.

És ha már férfi-női szerepek, igen, mosok, főzök, takarítok, kihordom majd a gyereket is. Nem várom el ezek egyikét sem a másiktól. De ha már FÉRFI, akkor annyit szeretnék "elvárni", mert ugye elvárás ne legyen, hogy ha én ezeket megteszem, természetesen munka mellett, akkor egy egy férfiasabb házimunka elvégzése, vagy egy gesztus férjen bele.

Ne csak akkor legyetek férfiak, amikor ki kell elégíteni titeket, vagy amikor az asztalracsaptok, hanem akkor is, ha bókolni kell egyet, ha meg kell szólítani a nőt, vagy esetleg meghívni egy innivalóra (nem vacsorára a várnál).

És nem, megkeseredett sem vagyok, csak jó, értékekkel teli nevelést kaptam, és hánynom kell azoktól a fiúkáktól, akik levágják a lábukat, ha füvet kell nyírni, akik "alszikáznak", vagy akik várják, hogy minden kész legyen körülöttük (akár az ismerkedés első lépéseire is gondolok itt).

2020. jún. 11. 21:19
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
Azért ne 10 napból indulj ki, a Tinderhez kell kitartás, mire tényleg találsz is olyat, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak. Az az 5 beszélgetés meg nem sok, ne csodálkozz, hogy ennyiből nem lett kapcsolatod. Amúgy ha tetszik valaki, te is nyugodtan írhatsz, ettől nem leszel nyomulós és mondjuk egy találkozó kezdeményezését meg meghagyhatod neki, ha szeretnéd fenttartani a hagyományos férfi-női szerepeket.
2020. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%

Semmi baj veled kérdező, a Tinder ilyen. Én férfiként járok a cipődben, pár hete vagyok fent rajta, legalább tucatnyi beszélgetést próbáltam elindítani, ebből kb 4 volt aki nagyjából értelmes volt és ezekből 2 ami nem halt be három nap alatt. Az a 2 viszont tényleg jó volt. Én is abban az illúzióban voltam hogy milyen jó lesz ennyi emberrel beszélgetni, mostanra beláttam, hogy jó ha 10 matchből 1 az, akivel lehet kezdeni valamit pedig megválogatom, hogy ki megy jobbra. Sajnos eléggé konzumszemléletű a Tinder, a legtöbben a biztos siker érdekében egyszerre beszélgetnek több emberrel és így nyilván nem jut idő minőségi kapcsolódásra, nem lehet normálisan beszélgetni ennyi emberrel, mert elmegy rá az egész napod, helyette marad ez a felszinesség.


Egyébként én is bp-i egyetemista vagyok, sokat programozok (kultestek, tánc, streetfod probálgatások, falmászás, meg ami épp akad), zenélek, mindenkivel vitatkozok mindenféle témáról és mindig szívesen ismerkedem, szóval ha van kedved beszélgessünk bármi elvárás nélkül.:)

24/F

2020. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 MiszterKrissz ***** válasza:
81%
A netes társkeresés nagyon nehéz téma mert gyakorlatilag húspiac. Persze biztos van aki onnan találta meg élete párját stb. de a rengeteg bunkó és faék egyszerűségű "férfi" elriasztja az ismerkedésre kihegyezett nőket. Az is lehet, hogy egy elég érett gondolkodású lánynak tűnsz és ez sokakat elriaszthat az ismerkedési fázis alatt. Ami nem baj csak nehezítő tényező a mai műanyaggal szennyezett társkeresési tengerben. Én is azt javaslom, hogy próbálj meg a valóságnál maradni mert így csak magadat hergeled fel (jogosan). Nagyon rossz szájízzel hagytam én is magam mögött a tinder és badoo világát de nem bántam meg az fix.
2020. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
68%
6 hónapja vagy egyedül, annak szinte a fele ezzel a maradjotthon-helyzetben telt, ráadásul tinderes tapasztalatokról van szó... Értelmes lányként pusztán ennyiből komolyan azt hiszed, hogy baj van veled vagy a jelenlegi élethelyzeteddel? Ne már. Nyilván szeptembertől újra beindul az egyetem, később lesz valami munkahelyed, most nyáron akár a barátaiddal is elkezdhettek megint kimozdulgatni, nem az idióta Tinderből áll az élet. Nem kell ennyire komolyan venni sem az ottani sikertelenséget, sem pár hónap egyedüllétet (évek óta vagyok egyedül...).
2020. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
72%
#15: Attól, hogy téged sok minden érdekel, vannak élményeid, tudsz beszélgetni, még lehetsz unalmas. És attól is, hogy ezt nem vágják az arcodba. Egyébként meg valóban nem írtad, hogy több jogod lenne boldognak lenni, mint másoknak, de az írásodból kb. ez jön le. Gyakorlatilag olyan dolgokat írtál le magadról, amiknek egyrészt nagyjából meg kellene lenniük mindenkiben, másrészt nem predesztinálnak arra téged, hogy feltétlenül téged kellene választania bárkinek is. Több száz, több ezer ilyen lány van, aki jól néz ki, van élete stb., de te mivel tudsz többet nyújtani náluk? Az ismerkedés párhuzamaként gyakran használják az állásinterjút, és nem véletlenül. Ha egy állásra van száz jelentkező, milyen plusz dolgokkal tudod meggyőzni az interjúztatókat, hogy téged válasszanak? Éppen így ha egy fiú ismer rajtad kívül x másik lányt, akik nagyjából ugyanazt tudják hozni, mint amit te is, milyen pluszt tudsz felmutatni? Ezt most nem kötekedés vagy rosszindulat, csak arra akarok rámutatni, hogy mind szép és jó, amit magadról leírtál, de ezek a dolgok nem jelentik azt, hogy ez így összességében elegendő is azoknak, akikkel ismerkedsz.
2020. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!