Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, melyik az az autó aminél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik az az autó aminél már járnátok egy férfival?

Figyelt kérdés

Most nem az a lényeg, hogy menőzzek vele, csak az hogy ne nézzenek a nők ágrólszakadt szerencsétlennek, és ejtsenek ki ez alapján.

Az alábbi listában a felsorolt autók legrégebbitől legújabb, legalacsonyabb kategóriástól legjobb kategóriásig vannak.

Suzuki Swift 2001:

[link]

Skoda Fabia 2004:

[link]

Ford Focus 2007:

[link]

Ford Mondeo 2007:

[link]

Bmw E91:

[link]



2020. jún. 10. 20:28
1 2 3
 21/30 Kornikus00 ***** válasza:
44%

20


Nem de mégis elvárás!

2020. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%

Az autó a párválasztásban nem tényező.

Én egyébként asszem úgy általánosan jobban örülök, ha nincs mert rengeteg mindent kell rá fizetni, és lehetne helyette költeni a családra is.

pl biztosítás, műszaki ellenőrzés és karbantartás, tankolni folyton, stb.

2020. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Lovaskocsi 🤣
2020. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
Amelyikbe be is tud úgy ülni a gazdája,hogy jobban szeret engem,mint a kocsiját,nem játszik halálos irambant vezetés közben és biztonságban érzem magam mellette.:)
2020. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Páromnak egy 25 éves Honda Civic-je van, szóval az. :))

Amúgy a Suzukira szavaztam, mert nekem meg ilyenem van.

Egyébként pont nem érdekel a kocsija. A háromajtósakat rühellem, de amúgy ha olyan van, akkor túl tudok ezen is lendülni.

Elárulom, nem a kocsi alapján fog valaki "ágrólszakadt szerencsétlennek" tűnni.

2020. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
Látom nem értitek, azért várom el a jogsit, mert nekem van autóm, és ha bármi van, ő is tudja vezetni. Vagy ha el akar menni valahova egyedül, el tudja vinni. De szerintem a mai világban annyira alap a jogsi... vagy mondok más példát, ha nincs saját autó, akkor igénybe lehet venni száz féle car sharinget. Ahhoz is kell jogsi meg egy kis rutin.
2020. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell legyen kocsija, nem érdekel" :DD


Igen, ez a durva itt. Egy anonym oldal es itt is ez megy. Sőt mèg arra is szavaznak h nem kell. A valo eletben meg 10per 9 szer jo autobol latok a ferfi mellől kiszallni

2020. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
29%
Ferfi mellöl kiszallni nőt
2020. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
43%
#9 ja, aztán mikor randira gyalog mész, majd megkérded, hogy van e bérlete, vagy buszjegye.. akkor jön a "Oh, elfelejtettem valamit, most mennem kell" szöveg vagy a kamu telefonhívás a barátnőjétől, miszerint halaszthatatlan elintéznivalója akadt.
2020. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kornikus00 ***** válasza:
43%
Utolsó xD úgyvan!
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!