Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, melyik az az autó aminél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik az az autó aminél már járnátok egy férfival?

Figyelt kérdés

Most nem az a lényeg, hogy menőzzek vele, csak az hogy ne nézzenek a nők ágrólszakadt szerencsétlennek, és ejtsenek ki ez alapján.

Az alábbi listában a felsorolt autók legrégebbitől legújabb, legalacsonyabb kategóriástól legjobb kategóriásig vannak.

Suzuki Swift 2001:

[link]

Skoda Fabia 2004:

[link]

Ford Focus 2007:

[link]

Ford Mondeo 2007:

[link]

Bmw E91:

[link]



2020. jún. 10. 20:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
A barátomnak nincs autója. Még csak autód se kell, hogy legyen, hihetetlen, mi?
2020. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem a márka a lényeg. Hanem hogy legyen koncepciója, céljai, ne csak úgy legyen a vakvilágba, és szórja el a pénzét minden baromságra.


Az én párom albérletben élt mikor megismertem, autója sem volt. Mégis tetszett hogy független önálló volt már 20 évesen és nem az anyjával élt. Nem volt sose feltételem a saját lakás pl...de az igen, hogy be tudja osztani a pénzét rezsire albérletre stb.

Most már nyilván van autónj, valamilyen szinten státusszimbólum is, de tényleg nem az lényeg milyen.

2020. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Páromnak sincs kocsija. Egy szar kis suzukija volt, azt is eladtuk, mert többet költöttünk rá, mint amennyit használtuk.
2020. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem mind kombi. Ez már önmagában nem adja a prémium hatást, mégha egyező árban is van a szedán, akkor is sportosabb, elegánsabb, "drágább" megjelenésű.
2020. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Én egy kombit látok, de lényegtelen...

Nekem van autóm, így pont nem érdekel, hogy a másik félnek éppen van-e. Az viszont elvárás részemről, hogy legyen jogosítványa, és tudja is használni, ha kell.

2020. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%
Hát lehet én vagyok itt a legöregebb😬de amikor én megismertem a férjem nagyon régen egy kék trabantja volt de mi mennyit vagánykodtunk azzal az autóval te jó ég volt hogy nyolcan ültünk benne és mennyit nevettünk.Olyan büszkén feszítettünk benne😅😅😅A férjem dolgozott érte a szünidő alatt.Imádtuk na jó volt egy kicsit nosztalgiázni🙂
2020. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Mit akarsz már a 3-as E36, E46, E90-es BMW-kkel? Maga a gyártó is elismerte, hogy elcseszték a koncepciót nagyon sok műszaki paraméterében. A gatyádat is szervizre költöd velük. Nagyon menő verdák lehetnek, főleg, hogy évente minimum egy misit is rájuk költesz feleslegesen.
2020. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

" Az viszont elvárás részemről, hogy legyen jogosítványa, és tudja is használni, ha kell."


Csak én nem értem a logikát? Nem baj, ha nincsen kocsija, de azt a nem létező kocsit azt így tudja vezetni. 🤔 Akkor miért nem vársz el mellé mondjuk hat nyelvvizsgát is? Lehet nem használja, de legyen neki...

2020. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Kornikus00 ***** válasza:
29%

Az viszont elvárás részemről, hogy legyen jogosítványa, és tudja is használni, ha kell."



Hahaha, na kibujt a szög a zsákból! Szóval ha nincs jogsija semmi esélye. Fhú, hányingerem van tőletek...

2020. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem olyan nagy dolog ám letenni a jogsit...
2020. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!