Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 leszek és még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 leszek és még mindig nem volt barátom, még sose csókolóztam, sose szexeltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátom. Már gimiben is gáz volt, most meg ahogy egyre jobban idősödöm, még gázabb. Vannak barátaim, extrovertált vagyok, nagyon szeretem a társaságot, sokan kedvelnek. De valahogy sose jöttem be senkinek. Majd mit fogok mondani a gyerekemnek, ha egyáltalán lesz és nem leszek szűz életem végéig? Hát figyelj kislányom, anyád egy született lúzer volt vagy mi?

2020. jún. 10. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Gyere, ülj ide a térdemre, idd meg ezt a pohár tejet, edd meg a kekszet és meséld el, milyen volt a gyerekkorod?!
2020. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#7 ilyen negatív emberként ne is csodálkozz, hogy senki nem akart megdugni.
2020. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igyál egy sört.
2020. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!