Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 leszek és még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 leszek és még mindig nem volt barátom, még sose csókolóztam, sose szexeltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátom. Már gimiben is gáz volt, most meg ahogy egyre jobban idősödöm, még gázabb. Vannak barátaim, extrovertált vagyok, nagyon szeretem a társaságot, sokan kedvelnek. De valahogy sose jöttem be senkinek. Majd mit fogok mondani a gyerekemnek, ha egyáltalán lesz és nem leszek szűz életem végéig? Hát figyelj kislányom, anyád egy született lúzer volt vagy mi?

2020. jún. 10. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Lol én férfi létemre 26 évesen szexeltem először, szóval nyugi.
2020. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Kezdeményezz, ha viszonzásra lelsz csókold meg, majd szexelj vele, Nem olyan bonyolult dolog ez.
2020. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ramos ökle ***** válasza:

Olyan nincs, h nem jöttél be soha senkinek. Max. nem vetted észre, vagy te másokat nézel, akiknek mondjuk tényleg nem jössz be.

Esetleg ha megismersz rendesen pár srácot, akkor kiderülhet, h kinek jössz be, és kinek nem. Aztán ha kölcsönös a dolog, akkor onnan már nem nagy varázslás a dolog.

2020. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát elég gáz, hogy 26 évesen vesztetted el...
2020. jún. 10. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen. :)


Sosem kellettem a nőknek, mindegyik lerázott, szóval nem volt egyszerű.

2020. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az sokkal gázabb, ha valaki amiatt tart valakit gáznak, szánalmasnak, hogy a másik 26 évesen vesztette el. Nem lehetsz egy kedves, aranyos lány az utóbbi megszólalásod alapján.

21 voltam, amikor elvettem a párom szüzességét, aki akkor 25 volt. Kezdetben béna volt, mára nagyszerűen mozog. 😉😉

2020. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát az is eléggé gáz, de én is eléggé gáz vagyok meg szánalmas.
2020. jún. 10. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Az a gáz hogy így gondolod. Nem vagy szánalmas, csak még nem találtad meg a párod.
2020. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Munkatársnőm 30+, és szűz. Na ez gáz, bár nem pusztán amiatt, hogy szűz, hanem azért, amiért. Ugyanis elviselhetetlen. Én is inkább átmegyek a másik helyiségbe, vagy a telefonomat nyomkodom a jelenlétében, mert ő azt hiszi mindenkinél mindent jobban tud, miközben teljesen életképtelen. Továbbra is az egyetemet nyúzza, siker nélkül, csak hogy elmondhassa, van diplomája (egy büfészakon), koliban él x másik emberrel, panaszkodik mindenért, főleg, ha valakinek (jogos) elvárása van vele szemben.

Na, így is sokáig regéltem, a lényeg, hogy szerintem tarts egy kis önvizsválatot, fejleszd magad. Leginkább mert neked jó, ha valóban talpraesett, érett, empatikus, és intelligens ember vagy. És igen, egy ilyen embert könnyebb szeretni is.

Az meg, hogy ki mikor veszti el a szüzességét kb full lényegtelen, ha amúgy emberileg nem egy szrkupac. Ugyanúgy lehet értékes ember attól függetlenül, hogy mikor szexelt először.

2020. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok, csak én nem azért szeretnék párkapcsolatot, mert gáznak tartom hogy még nem volt..

Szerintem előbb rendbe kéne tenni magad.

2020. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!