Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női incelekből miért van alig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női incelekből miért van alig?

Figyelt kérdés
Én az vagyok és nem találkoztam még hasonlóval. Tényleg ennyire kevesen lennénk vagy ez a csoport egyszerűen nem olyan hangos, mint a férfiaké?

2020. jún. 10. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Állítólag a férfiak a racionálisabb nem, ennek ellenére majdnem minden nap látok nőket csak ezen az oldalon is, akik simán bevallják, hogy az az oka a sikertelenségüknek (vagy az volt a múltban), hogy lelki vagy személyiségbeli problémáik vannak, elhíztak, csúnyák, nincsenek megelégedve magukkal vagy túl sokat válogatnak. Ennyi bőven elég ahhoz, hogy valaki ne legyen incel. Egyedül annyi a különbség egy sima egyedülálló vagy magányos ember és egy incel között, hogy az első legalább nagyjából reálisan látja a helyzetét, a második pedig mindent és mindenkit hibáztat saját magán kívül.
2020. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

"Egyedül annyi a különbség egy sima egyedülálló vagy magányos ember és egy incel között, hogy az első legalább nagyjából reálisan látja a helyzetét"


Nem. A különbség a sima egyedülálló vagy magányos ember között az, hogy aki csak egyedülálló, az egyedül is képes tökéletesen jól érezni magát. A magányos (ők választják magukra ezt a jelzőt) pedig nem.

2020. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Kevesen vagyunk. Akinek egy kicsit is vonzó a külseje és/vagy személyisége, az már kelendő, és nem csak a nagyon gáz alakok körében.
2020. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Ők a feministák. Vannak bőven.
2020. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem, ők nem a feministák, maximum annak hívják magukat, hogy legyen igazolási alapjuk.

Az Incel nők a macskás nénik. Van ilyen nénikém. Folyékonyan beszél angolul, jól keres, Pesten lakik, szét van operálva (műmell, műszáj, stb) és évtizedek óta nem fordult meg senki az ágyában. Szóval a hétvégéken felvesz egy melegítőt, és a macskájával kettesben döglenek azon a kanapén, ami többé került mint a fél évnyi albérletem.

Nem tudom, hogy vicces vagy szomorú.

2020. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Kéne egy olyan opció a "jelentés" fülbe, hogy "a kérdező heti 2x felteszi ugyanazt a kérdést". Uncsi
2020. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Van belőlük bőven, általában a szoba sarkában rejtőzködnek és várják a szőke herceget. De az tény hogy sírás vagy cselekvés helyett inkább csak szépen csöndben elmúlnak létezni.
2020. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 és #7 Ezek egyike sem incel, mindegy mit gyaláznak erre a szóra az itteni frusztrált hulladékok. Az incel jelentése nem önként választott cölibátus, ezek viszont önként választották.
2020. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!