Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sose volt barátnőm, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

Ha sose volt barátnőm, csak pár szex jött össze nagy nehezen, akkor Incel vagyok?

Figyelt kérdés

azon gondolkodom hogy mozgalmat kéne alapítanunk. nagyon sok olyan férfi van akiknek nem jutott nő.


F/29


2020. jún. 10. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
#10, ilyen keresztkérdéseket nem ér feltenni. :D
2020. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Akkor parosodjatok egymás között.
2020. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

"Azonban a boldog és teljes élethez kell. Megnéznék egy olyan embert akinek soha nem volt párkapcsolata, hogy milyen lelkiállapotban van mondjuk 50-60 éves korában."


Nem kell, eleve miért gondolja mindenki, hogy az a normális? Ja mert a többiek ezt mondják, ezért. Semmi másért. Ha valaki a családjával, testvérével, ismerősökkel él, akkor az ugyanolyan -sőt sokkal stabilabb- lelki támaszt tud adni.

2020. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%

"Nem kell, eleve miért gondolja mindenki, hogy az a normális?"


Ha nem ez lenne a normális, akkor a többség nem párkacsolatban élne felnőtt korában, hanem a barátaival, ismerősökkel stb.

2020. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

#14! Tehát, amit sokat látsz az a normális?

Gondolatkísérlet, egy háborúban egymást ölik az emberek, mert azt mondják nekik, ott az a normális.

Akkor ha holnap valaki azt mondja neked, ölj mert háború van, és hiszel is neki, akkor máris megteszed?

Csak remélni tudom, hogy nem.


A többség azért él párkapcsolatban, mert ezt mondják neki, hogy ez a normális. Ha holnaptól a bigámia lenne az amire azt mondanák, akkor az lenen a normális.

2020. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már 40 éves vagyok, és sajnos szex sem volt nekem. Aki azt írja pusztán rosszindulatból, hogy párosodjunk egymás között, annak azt kívánom, hogy bárcsak megtapasztalta volna, hogy milyen így élni! Összeteheti a kezét, hogy ezt nem kellett a sorstól megtapasztalnia!


Nem mondom, hogy nem lehet így élni, hiszen az ember meg is szokja ezt a helyzetet idővel. Talán szerencsés vagyok olyan szempontból, hogy magamnak való vagyok, így komoly kapcsolat valószínűleg nem is való nekem. Viszont sajnos semmilyen kapcsolatra nincsen esélyem, a helyzetem elég speciális.


Ami a kérdést illeti, nem tudom, hogy az incel szó azokra is vonatkozik-e, akiknek már összejött a szex, vagy csak azokra értendő, akiknek ez sem volt.

2020. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!