Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más srácok is vannak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más srácok is vannak akik nehezen fogják magukat vissza a barátnőjük mellett főleg most így a "kiszabadulás" után?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel alapból eléggé forr köztünk a levegő úgy általában,és szinte mindig egymásra vagyunk mászva,egymás szájába és hasonlók,viszont most hogy már több helyre is tudunk menni pl strandra is így eléggé nehéz volt visszafogni magunkat:D

Főleg nekem..

Gyakran ott is a napozóágyon ha épp feküdtem akkor ő rámült szemből,közbe a nyakamat csókolta,de smárolás,simogatás is ment eléggé:)

Ezekről több képet is csináltunk viszont a körülöttünk lévőkkel nem igazán foglalkoztunk,kb tettünk rá ki mit gondol és mit lát,ez baj lenne vagy jól tettük?



2020. máj. 31. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Önkontrollnak hívják és a feltünési viszketegségetek elég gáz.
2020. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazán?:D

Biztos neked fiatalon nem volt csajod mert akkor tudnád milyen is az ha két ember között minden toppon van:P

2020. máj. 31. 08:02
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Kaptál egy választ a kérdésedre, erre elkezdesz kötekedni. Igazán remek a stílusod kérdező. Ha azt várod hogy majd mindenki tánogatni fog hogy minden helyen premier plánba nézhessék hogy egymásra másztok, akkor tévedsz. Nem kíváncsiak az emberek arra, hogy a strandon egymásnak esik két ember. Nem azért mennek oda az emberek.


Egyébként az 1-sel értek egyet.

2020. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem kötekedés,csak nem kellene ismeretlenül egyből leszólni a másikat..

És miért várnám el:D

Hogy itt egyesek mennyire befásultak azt nem gondoltam volna:)

2020. máj. 31. 08:10
 5/12 nonamenickname ***** válasza:
86%
Ez nem befásultság kérdése. Kikértek mások véleményét, és nem egyezik a tiéddel. Én is úgy gondolom, hogy kötekszel. Eddig 2-en írták hogy nem értenek vele egyet. Én is csatlakozom hozzájuk, a stílusoddal pedig valóban problémák vannak.
2020. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves nő vagyok, párom 22 éves. Fiatalok vagyunk, mi is kívánjuk egymást állandóan de moderálni tudjuk magunkat. Nem oda való. Ha azt szeretitek, hogy néznek, akkor arra meg vannak a megfelelő helyek. Én sem és a párom sem vagyunk kíváncsiak arra, hogyan nyalják falják egymást mások. A válszunk pedig az hogy baj, hogy nem veszed figyelembe a többi embert. Valószínűleg te sem élveznéd ha melletted egy ötvenes pár esne egymásnak és azt kellene nézned és hallgatnod.
2020. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Stílusommal meg kötekszem,na elmentek ti..

Azért mert valaki megvédi magát és közli a véleményét már kötekszik és ő a rosz meg minden.

Ezért tart ott a világ ahol.

2020. máj. 31. 08:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megvédéssel van a gond. Csak te nem tudsz vitázni, mert nem érvelsz, hanem beszólsz másoknak. A kettő nem ugyanaz.
2020. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexelünk többet, bezárva is együtt voltunk
2020. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nemi élet a négy fal közé való. Ezek szerint erre nem vagytok képesek, ami nektek nem baj, viszont rajtatok kívül senki sem kíváncsi erre. És az hogy nem tudtok disztingválni, az nem azon múlik hogy mennyire "forr köztetek a levegő" hanem szimplán neveletlenség kérdése.

Cseppet sem tartslom ezt romantikusnak, hanem szimplán prosztó magatartásnak.

De ez az én véleményem, ha nektek így jó, akkir csináljátok, de a négy fal közt.

Az ember attól különbözik az állatoktól hogy tud társaságban úgy viselkedni ahogy kell, és az ösztöneit négy fal közt tartja. Úgy látszik erre még nem érett meg ez a kapcsolat

2020. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!