Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó srác sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó srác sosem fogja elnyerni egy vadmacska szivét?

Figyelt kérdés

Én visszahúzódó vagyok és mindig az ilyen ribis miniszoknyában járó mindig alkoholt fogyasztó, bulizós nők tetszenek mert többynire ők a szépek külsőre. Van valami esélyem?

Mivel hívhatnám fel egy ilyen nő figyelmét magamra, ha én még inni sem iszok és bulizni sem járok?


F/26 lehet ezért vagyok szűz?



2020. jún. 9. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez fals flag trollkérdés, akkor nem vagy vicces, ha pedig komolyan gondolod, akkor komoly problémák vannak "odabent" nálad.


Úgyse lennétek jóban, ráadásul az ilyen felületesen "szép" ribis csajok se nem kedvesek, se nem értelmesek - általában.

2020. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél alkoholista, drogos partiarc, húzzál fel egy harisnya-farmer-halásznadrág kombót, lődd be a kefét a fejeden és mehet a buli. :D
2020. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés most is egy ilyen szőke csajba vagyok szerelmes. Nagyon akarom őt de tudom úgysincs esélyem 😥
2020. jún. 9. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szép a teme, arca csupa nedű, a haja is ilyen drótszerű..? :D
2020. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Vadmacskának hívják manapság a riherongyot. Gratulálok az igényszintedhez a színvonalhoz. :) Aztán lehet sírni milyen k*rva minden nő.
2020. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológust javasolnék, komoly zavarok vannak az elképzeléseidben. Ja, és nőjj fel, az már alapból javítana a helyzeten.
2020. jún. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy visszahúzódó srác soha semmilyen nő szívét nem fogja elnyerni.
2020. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!