Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki 30 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki 30 fölötti nővel kezd, az biztos hogy megalkuszik?

Figyelt kérdés

A férfiak DNS-ébe annyira mélyen bele van kódolva, hogy a fiatal nőkhöz vonzódnak, hogy az hihetetlen. Ha hasonlattal kéne élni, akkor legalább annyira mint ahogy a nőkbe bele van kódolva az, hogy jobban vonzódjanak a sikeres macsó férfiakhoz mint a 30 évesen is szűz anyjánál lakó béna pasihoz.

Ez egyszerűen evolúció, nem tehet róla senki kihez vonzódik. Azt a gének határozzák meg. Márpedig egy férfi, minden életkorban a fiatal és feszes nőkhöz vonzódik, legalábbis tudat alatt 100%-ig biztosan.

Aki ennek ellenére, mégis az idősebb nőkkel kezd, az azért van mert megalkudott? Mert belátta hogy nem elég jó pasi ahhoz hogy fiatal nőt megkaphasson, így ha nincs ló jó a szamár is alapon 30 fölötti nőhöz nyúlt?



2020. jún. 9. 13:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit bevallanom. Az a baj, hogy a kérdés felszínes, illetve amire rákérdez, az egy felszínes dolog. Szerintem egy arctalan kérdezőnél jobban tudom, hogy mi tetszik nekem. Hiszed vagy sem, de vannak ám fontosabb dolgok, mint hogy egy nőnek mennyire feszes a teste. És ez nem megalkuvás, csak máshogy gondolkozunk.
2020. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

"Hiszed vagy sem, de vannak ám fontosabb dolgok, mint hogy egy nőnek mennyire feszes a teste..."

Most lebuktál, és próbálod menteni a menthetetlent félrebeszéléssel. És nem a kérdésre válaszolással.

Nem vonzóbb számodra egy 23 éves nő mint egy 33 éves?

2020. jún. 9. 14:30
 23/35 anonim ***** válasza:
73%
Most miért akarod mindenkire ráerőltetni a véleményed???
2020. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
72%
Ó, már megint a szűz incel fiúka? Már kezdtem megijedni, hogy ma nem teszel fel kérdést:DDDDD
2020. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
65%
Elárulok valamit: 33 évesen, szülés után három évvel voltam a legjobb formámban, kb. 38 éves koromig. Feszes test, lapos has, csík (stria) sehol. Keskeny arc, egy ránc se, szép haj. Érettségizős koromban nem néztem ki olyan jól, mint amikor 3 éves volt a gyerekem. (Aki nem ismert, 24-25-nek hitt.)
2020. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
26: Gondolom csak te láttad magadat olyan szépnek a tükörben. Ez gyakori jelenség ám, hogy sok nő becsavarodik az unalomtól és az otthon üléstől szülés után, és mindenféle dolgot kitalálnak, beképzelnek maguknak amiket el is hisznek végül. Hiszen annyi idejük van agyalni, hogy még elhinni is van idejük.
2020. jún. 9. 15:02
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Számodra vonzóbb egy 23 éves, csúnya, kövér, buta nő, mint egy 33 éves csinos, vékony, intelligens? Akkor szerencsés vagy, mert te pont azokból válogathatsz, akik másoknak nem kellenek.
2020. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


[link]

2020. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező de buta vagy, már szinte fáj!

Látszik, fogalmad sincs és nem is lesz róla, hogy egy gyerekkel szülés után nem utankozik és otthon ücsörög csak az ember!!!

2020. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!