Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és kiderült hogy PCOS-sem van. Ez esetemben azzal jár hogy eleggé pattanásos vagyok (amúgy sosem voltam az), illetve azzal hogy nehezen fogyok. Nem vagyok kórosan kövér, hála annak hogy évek óta sportolok és egy relatíve egészséges életmódot folytatok (azért mondom hogy relatíve, mert nem fogyasztok sok olyan dolgot amkt egy átlag ember pl cukor betegség ide vagy oda de nem tökéletes). De így is van rajtam kb egy 15 kg felesleg ami sajnos elégge a hasamra koncentrálódik:/

Természetesen igyekszem fogyni, kezelni a problémákat én sem akarok ebben az állapotban maradni de fogalmam nincs hogy mennyi idő amíg leadom a felesleget.


Amúgy egyetemre járok, nem vagyok csúnya, az utcán is megnéznek, adok magamra, csak ez a fránya betegseg nem jött jól.


Összejönnétek egy ilyen lánnyal vagy teljes mértékben taszító?



2020. jún. 8. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Össze.


A válasz 100%- ban hasznosnak bizonyul. ;)

2020. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom, hogy ez semmiség, nem fog akadályozni semmiben.
2020. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van. Bár én most kimondottan lefogytam, fogamzásgátlót szedek, és persze diétázom, meg mozgok. Az arcbőröm is sokkal szebb lett

Sok téves információ és tanács van ezzel a betegséggel kapcsolatban sajnos. Ha gondolod írj rám és írok pár fontos dolgot, amiket én is igyekszem betartani és úgy érzem, hogy tényleg segít.

Egyébként pasizom eleget, úgyhogy nem ezen múlik.

2020. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Össze, de figyelned kellene magadra. Ha karbantartható a dolog akkor nem nézném el ha szépen lassan elhíznál mellettem.
2020. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

A pattanásos, problémás bőr azért sokaknak nem fér bele...

Én a csontrakéta típus vagyok, de arcom, hátam, mellkasom, újabban lábszáraim is ilyenek. A mellkasom és a hátam a mindennapok során nem látszik, a lábaim is csak nyáron, de a sikertelenséghez épp elég, hogy az arcom - ami ugye mindig szem előtt van - problémás.

2020. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy kell elkepzelni hogy csupa ragya az arcom. Főleg a halántékomon van 2-3 nagyobb pattanás (néha több így csoportosan), meg mondjuk az arcomon egy nagyobb. Van hogy több van hogy kevesebb ez időszakosan változó. A hátamon, vallamon is van hogy van 4-5 nagyobb pattanás szétszórva van hogy egy se csak sajnos nem marad úgy tartósan. De mondjuk egy évvel ezelőtt meg tök tiszta volt a bőröm (persze rendszeres tisztítás ápolás stb mellett azért, meg normális etkezés mellett).

Tehát nem csupa ragya a fejem csak sajnos több mint előtte


Nyilván én sem szeretnék tovább hízni, eleve sem vagyok sovány ami genetika, de pár évvel ezelőtt siman lefogytam és szeretek is egészségesen táplálkozni meg sportolni, nekem ez a normális.

Csak így most ez megnehezíti a dolgokat. De mint említettem nem áll szándékomban így maradni, igyekszem valtoztatni, javítani a dolgon.

2020. jún. 8. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen több önbizalamad és próbálj randizni, nem hiszem ez akadály lesz hogy meg találd társat. Kitartás.

F

2020. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!