Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nicholas Victor szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nicholas Victor szerintetek egy alfa hím?

Figyelt kérdés

példa videó: https://www.youtube.com/watch?v=JDD7tNWNHe4&t=251s

Szerintetek ilyen egy igazi alfahím? Ti annak tartjátok őt? Vagy ilyennek képzeltek el egy igazi alfa férfit?

Férfiak is leírhatják a véleményüket kommentben, de ők ne használják a szavazás funkciót plz, mert így akkor nem lesz olyan tiszta a statisztika. Előre is köszi.



2020. jún. 8. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Itt egy link, ami nem a youtube-ra mutat, hanem erre a kopasz csávóra, aki még csak nem is gabber. :D


[link]

2020. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

Én mindig fogom a fejem, amikor ilyeneket látok. Nem értem, nem kínos ez neki?

Az idegesítő kategóriába tartozik nálam, nem alfahím.

2020. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

#22: Miért lenne kínos? Ha csak néhány ember is beugrik a csőbe és megy hozzá tanácsadásra, már többet keres, mint a legtöbben egy hónap alatt a mekiben...


Szerinted miért van egyre több ilyen tanácsadó hülyegyerek? Otthon nem kap elég zsebpénzt, de beszélőkéje van, meg sokezer Facebook ismerőse, amúgy is sűrű szociális életet él, ami adja magát, hogy olyankor tudsz kapcsolódni a nőkhöz, mert ott ültök egy asztaltársaságban és nem feszengős randi, hanem mindenki szól mindenkihez és mindenki feldob 1-1 témát, egyetemen is valami könnyű kamuszakra jársz lébecolni meg csajozni és ilyen életstílussal meg családi háttérrel osztod az észt.

2020. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%
mivel láthatóan ért a nőkhöz, ki tudja őket dumálni, így sikeres lehet náluk
2020. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én végig azt hittem hogy Nicolas Cage-ről szól a kérdés :DDD a videót nem néztem meg.
2020. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25%

Jaj, épp pár nappal ezelőtt néztem végig 1-2 videóját és fogtam a fejem rendesen. Már a vontatott, színtelen hangja is elkeserítő, valahogy nem akar tőle leesni a bugyim.

Gondolkoztam azon, hogy tulajdonképpen van abban valami, hogy egy született alfahím, akinek kb. semmit sem kell tennie és tapadnak rá a nők, nem biztos, hogy hiteles lenne a sikertelenebb férfiak előtt, hiszen az sokkal hitelesebb, ha egy béta önerejéből alfává fejleszti magát. Csakhogy én ezen a férfin nem érzem, hogy alfa lenne, nem érzem a kisugárzást és nem elsősorban a külejéről beszélek. Ezzel a síri, unalmas stílussal hiába lenne atlétatermetű és jóképű, ha egyszer megöl mellette az unalom.

Amúgy próbáltam kizárni azt, hogy mindjárt elalszok miközben hallgatom és csak arra figyelni, hogy mit tanácsol, de semmi nem maradt meg a fejemben, mert nem éreztem azt, hogy a tanácsait követve engem bárki fel tudna szedni.

Aztán ránéztem egy hasonló témájú Youtube videóra és ezt tudom ajánlani minden férfinek:

Sikerre hangolva

A srácot, aki a tanácsokat adja, nem láttam, de egész más, megfogott és ráadásul nagyon hasznos dolgokat mondott, ami nekem nőként is hasznos lehet, pl. az a rész, amiben a szemkontaktusról van szó és hogyan lehet ezáltal vonzóbb, sikeresebb az ember az életben. Most kíváncsiságból rákerestem és megtaláltam egy videón ezt a srácot és sokkal szimpatikusabb. Egyrészt ragyog a szeme, az arca, pedig külsőre őt se mondanám esetemnek.:

https://www.youtube.com/watch?v=uvXH5xVVg-I

N

2020. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ért a nőkhöz, az tény.
2021. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!