Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nicholas Victor szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nicholas Victor szerintetek egy alfa hím?

Figyelt kérdés

példa videó: https://www.youtube.com/watch?v=JDD7tNWNHe4&t=251s

Szerintetek ilyen egy igazi alfahím? Ti annak tartjátok őt? Vagy ilyennek képzeltek el egy igazi alfa férfit?

Férfiak is leírhatják a véleményüket kommentben, de ők ne használják a szavazás funkciót plz, mert így akkor nem lesz olyan tiszta a statisztika. Előre is köszi.



2020. jún. 8. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Ő egy alfa hím
Ő nem egy alfa hím
62 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Sukár... :D
2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bohóc. Nem használom az alfahím kifejezést. Ha mindenképp mondanom kellene valakit, arról egy karizmatikus ember jutna eszembe. Mint például Marlon Brando,vagy akárki más.
2020. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez ki ez?
2020. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Muhahaha.....
2020. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, ez ki? Másrészt, ne maaar 🤣🤣🤣 hát milyen már ez az ember
2020. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Gamma
2020. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem használom az "alfahím" kifejezést, de ez a férfi se külsőleg, se a személyisége alapján nem vonzó.

Ha az érdekel, hogy szerintem milyen egy igazi, minden szempontból vonzó férfi (szerintem), akkor keress rá olyan emberekre, mint Hugh Jackman, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston, James McAvoy, Christopher Lee, Michael Fassbender, Eddie Redmayne. Hallgass bele pár interjúba, ami bármelyikükkel készült, és megtudod, hogy miért, nem csak a karrierjükben (voltak) sikeresek, de az emberek (nők) körében is népszerűek és kedveltek.

Megjegyzem, a barátomat, aki számomra álmaim férfija se tudom semmilyen ponton összehasonlítani a videóban szereplő férfival.

22/L

2020. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az nem alfahím, aki annyira nem tud beszélni, hogy én szégyenkezem helyette. De legalább egy dislike-ot nyomtam a videóra :D
2020. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
#6: a szó, amit keresel, az omegahím. Keress rá a modorosblog frusztrált omegahím kulcsszavakra, kattints a vonatkozó blogposztra, garantáltan szórakoztató olvasmányban lesz részed!
2020. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9. Ismerem a modorosblog-ot, régebben mindig követtem mert vicces, társadalomkritika stb. De köszi, hogy emlékeztetsz rá.


Nekem a kedvencem a pletykás vénasszony volt am. :)

2020. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!