Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szomorúan tapasztalom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Szomorúan tapasztalom, hogy itt, Magyarországon nagyon nehéz barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Na szóval, nagyon nehéz barátnőt találni, igaz társat, feleséget meg főleg, olyan ez itt mint, a lottó nyeremény, főleg az átlagos kinézetű, csendesebb-szolídabb, netán szegényebb pasiknak kilátástalan ez a helyzetük, ez ugye tény, és való.


De most van olyan ország ahol nem ennyire válogatósak a nők? Például az ázsiai országokban is így van nagy átlagba? Ott nen nézik ennyire a külsőségeket? Például a japán nők nem a külsőt, és a jólétet nézik egy japán férfiba, mint az európai fehér nők nagy átlagba? Menyire könnyebb egy ázsiai férfinek barátnőt találni? Például egy japán fiúnak? Nem, félreértés ne essék nem akarok ez miatt kimenni ázsiába (habár lehet jobban járnánk) csak érdekel a dolog. Az ázsiai nők is így működnek nagy részben ment magyar (fehér) nők?


2020. jún. 8. 21:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
85%

Ázsia elég nagy és attól, hogy te annyit látsz belőlük, hogy kicsi sárga csíkszeműek még nem teljesen azonos a kultúrájuk.


Kínában szaporodtak nagyon, de ott teljesen más a kultúra, mint Japánban. Japánban épp az elöregedő tárdadalom a legnagyobb probléma. Onnan ered az MGTOW mozgalom is.


Dél-Korea, akárcsak Taiwan vagy Szingapúr gyorsan fejlődő metropolisz, rengeteg IT-s munkahely, a karrierizmust pedig már Budapestről ismerheted, hogy milyen hatása van a kapcsolatokra. Kb. Szex és New York feeling.


Soknyelven beszélő diplomás, csinos, stabil egzisztenciával rendelkező hölgyek nem találják 30 fölött a férfiakat, mert azok elbújtak és ők meg már unják a sok felszínes kapcsolatot hol ezzel a külföldivel, hol azzal a kigyúrt sráccal, hol a harmadik sármos úriemberrel... Szeretnének már megállapodni meg azért hiába a pénz, jó lenne egy stabil férfi, akivel lehet gyereket vállalni. És itt jön képbe, hogy aki egzisztenciálisan megfelelne nekik, az a 20 éveseket hajtja vagy nagyon csúnya vagy kiállhatatlan a személyisége. A többi meg hiába jó pasi, ha pénze nincs.


A felfejlődött ázsiai országokban ugyanez igaz és sokkal hangsúlyosabb.


Szóval valószínűsítem, hogy egy japánul valamennyire beszélő, de angolul felsőfokú senior programozó kint megtalálja a számítását és sok nőnek szimpatikus lesz, viszont ha te csóró munkásként összespórolod, hogy 2 hétre kiutazz, akkor nagyot fogsz csalódni.


Ugyanis a japánoknál még keményebb becsülete és tisztelete van a munkának.


Tehát a 2. és 3. pontodból ítélve szerintem ne olyan országokban próbálkozz, ahol többször annyi az egy főre eső GDP, mint balkáni kishazánkban. Magyar ember már a román vagy ukrán lányoknak se nagyon kell, annyira csórók vagyunk világszinten is.

2020. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
#7: Van egy sejtésem, hogy miért nincs nőd :D
2020. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

8


Végül is van benne valami hogy nem a nőkben van a hiba, valóban nem. De azok a férfiak sem rehetnek arról hogy úgy születtek amilyebek, vagy nem volt szerencséjük gazdagnak lenni, vagy gyerekori negatív neveltetésük miatt nem lett valami megnyerő a kisugárzásuk. És persze arról sem tehetnek hogy kopaszodnak, vagy nem olyan 'szép' pasi, vannak olyanok aki alacsonyan születtek, tehát, ezekben a férfiakban sincs hiba ugyanúgy, csupán szerencsétlenek, a nők sem hibásak ebben mert úgye ők sem tehetnek róla hogy ezek a férfiak így születtek és bepróbálkoznak náluk, a hiba bennük ott van, ha ezeközül a férdiakból valaki gazdag, ráhajtanak és kihasználják. És még ott van a nökben, hogy ha prostinak állnak egy pár ezresér oda adják magukat. Amúgy a valóéletben teljesen elzárkóznak azoktól akik külsőre nem jönnek be nekik, én az mondom hogy mégis csak a nőkben van a hiba. Egy pasi, akik úgy születik hogy minden adottság meg van a genetikájában, hogy tetszen a nőknek ilyen gondjaik nincsennek, nem írkálnak forumokra, nem kezdenek ámokfutásba, nem nyilkolásznak bosszúból. A szerencsétlenekven sincs hiba, csak valahony kiadják magukból, és ez generálja a hibát bennük.

2020. jún. 8. 22:03
 14/44 A kérdező kommentje:

'7: Van egy sejtésem, hogy miért nincs nőd :D'


Nekem is van. És a hozzáfűzéseimből leszűrhetted miért nincs nőm!


Nem azért nimcs, mert itt adom ki a mérgem és ez sokaknak nem tetszik, nem azért nimcs, nem a felfogásom miatt, nem azért hogy rinyálok, nem!


Az oka meg van, mint mimdennek. Semmi nem véletlen! Az oka az hogy nincs nőm, az az, hogy csoró vagyok, és kib*szottul átlagos kinézetű vagyok.

2020. jún. 8. 22:09
 15/44 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem meny jól a szénám anyagilag!
2020. jún. 8. 22:11
 16/44 anonim ***** válasza:
91%
Igaz, ha lenne pénzed, biztos akadna egy-két aranyásó, aki tűrné, hogy megdugd őket, de szeretni akkor sem szeretne senki. Benned a leírtak alapján nem sokat lehet szeretni.
2020. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
46%

Gyere ki külföldre itt még nehezebb,olyan nagyok már az igényeik ami már nagyon sok,nyilván vannak kivételek csak még velük nem találkoztam, ha egy magyarral szeretnél össze jönni azt hiheted könnyű de nem az mert már nekik is sokkal nagyobb lett az igényük.

Ausztria.

2020. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon könnyű barátnőd találni. Olyan barátnőt nehéz találni, aki komoly és lehet rá építeni.

Az, hogy te az égvilágon semmit sem teszel azért, hogy barátnőt találj, hanem újra és újra ugyanazokat a köröket futod le, az más dolog. Úgy tényleg nehéz barátnőt találni.

Írod például, hogy kell ház meg jó kinézet. Hát, én átlagosan nézek ki, nincs saját házam és simán találtam mindig barátnőt. Nekem vajon miért sikerült?

2020. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Ezt ti úgy se értitek. Vagy nem akarjátok. Na mind egy hagyjuk.
2020. jún. 9. 03:27
 20/44 anonim ***** válasza:
82%

"Magyarországon könnyű barátnőd találni. Olyan barátnőt nehéz találni, aki komoly és lehet rá építeni."


Azt ugye vágod, hogy


1. jól nézel ki (NŐK szemével, nem a saját hetero szemeddel), de csóró vagy és/vagy rossz a személyiséged: -> szexkapcsolatok, alkalmik, futó kalandok.


2. rosszul vagy átlagosan nézel ki, de pénzes vagy és jó a személyiséged: -> aranyásók, babatervezők, ha szexelni akarsz, akkor prostik.


3. jól nézel ki és pénzes is vagy és a személyiséged is jó: -> isten vagy, a világ legjobb női közül kiválaszthatod azt az angyalt, aki a hűséges feleséged lesz, mert még ha van is benne rafináltság, tőled jobbat nem talál.


4. jól nézel ki és pénzes is vagy de a személyiséged rossz: -> félisten vagy, te döntöd el, hogy milyen nőt akarsz és bizonyos mértékig te diktálod a feltételeket. A nő vagy behódol, vagy sorban áll a következő.


5. rosszul vagy átlagosan nézel ki és csóró is vagy, de a személyiséged jó. -> nagyon nehezen hozol össze egy randit és le kell adnod az igényeket, de ha eleget udvarolsz, akkor összejöhetnek gyerekes anyukák, kövér nők és hasonlók.


6. rosszul vagy átlagosan nézel ki és csóró is vagy és a személyiséged is rossz -> incel vagy. Sose lesz senkid.

2020. jún. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!