Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon ez a...

Miért van Magyarországon ez a cigány elnyomás? Egyre több helyen tapasztalom.

Figyelt kérdés
Szemely szerint roma származású vagyok és volt hogy a származásom miatt nem kaptam munkát és nem adtak el nekem egy ingatlant.
2020. máj. 10. 21:47
1 2 3
 1/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Mert az általánosítás nem véletlen alakul ki.

Sajnálom hogy ezt meg kell éld, de ..nem véletlen van általános rossz vélemény a romákkal kapcsolatban. Én Szabolcs megyéből vagyok...és hát...

2020. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Mert ha valakinek 99 romával problémája volt, akkor joggal nem fog esélyt adni a 100-diknak.

Ez sajnálatos arra a néhány kivételre tekintve, de szerintem senkinek nincs kedve kockáztatni.

2020. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat várok!

Tudom hogy rossz hír alakult ki a cigányokkal kapcsolatban ami nyilván nem alaptalan. Ezt tudom jól!

De vannak normális becsületesen dolgozó cigány származású ember is. És fura nekem mert már a bőre színe nem kap munkát.

Persze egy módos magyar ember egyből

2020. máj. 10. 21:55
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodj meg én sem kapok munkát,pályakezdő vagyok, sima sofőrnek sem vesznek fel, ki nevetnek, le szólnak, mondják szerezzek tapasztalatot, hogyan szerezzek tapasztalatot ha fel sem vesznek?

Ígérnek fűt fát, aztán ahova nagy nehezen fel vettek ki sem fizettek eddig,kevés pénzért húztam az igát de komolyan nem 8 órát melóztam 15-18 órát, csak hogy szerezzek tapasztalatot és fel vegyenek máshova, erre tessék ki rúgnak 2 hét után,fizetés seho.

Ezt nem csak veletek játsszák el.

2020. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A #3 nak és az #1 nek köszönöm a válaszát
2020. máj. 10. 21:55
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Hülyének néznek, pedig olyan fehér vagyok.
2020. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Tudod sok embernek rossz a tapasztalata a romákkal. Sok esetben csak rá néznek és már nemet is mondanak. Az ingatlan eladásra meg csak annyit, hogy sajnos ennek is vannak előzményei. Sok környék élhetetlenné válik amikor romák költöznek be.
2020. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod, akkor mit csodalkozol? Senki nem akar kockaztatni, nincs a homlokodra irva, hogy te nem vagy balhes.
2020. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%

[link]

pl? ezért. és kiderült már hogy roma volt , sőt a párja be is akarta védeni...

2020. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Ez így van kedves előző válaszoló .

De a te homlokodra sincs ráírva hogy te egy hű de békés ember vagy.

Nem érzem magam kisebbnek tőled vagy bárki mástól itt.

A föld alatt egyenlőek leszünk tudod.

2020. máj. 10. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!