Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretik a férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak, ha egy nőnek nagy a segge?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Van, aki popsis, van, akinek meg a nagy mellek jönnek be. Nem tudom, hogy mi ezen olyan furcsa, hogy kérdést kell erről kiírni. Ezt mindenki tudja, de akkor ezek szerint most újat mondtam neked.

Egyébként gondolom töriből tanultál a Villendorfi Vénuszról. A reneszánszban is a telt alak volt a kedvenc.

Ma már inkább csak egyeseknél van a zsíros fenék kedvenc helyen, és inkább az izmos, kerek popsi dominál, ha már fenékről van szó.


Még zárszóként, lehet, hogy vulgáris leszek: egyesek azt mondják, hogy azért szeretik, hogy jó mibe pakolni.

2020. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Változó, igazából mint mindent, ezt is az dönti el, hogy az adott személynek jól áll-e avagy sem. Van akinek igen, a szélesebb csípőjű hölgyeknél általában szép tud lenni, van akinek viszont nagyon nem, lásd az ilyen amorf "gettólányokat". Olyan is van akinek pont az áll jól, ha nincs. Ez egy ilyen dolog.
2020. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindenki szereti, én sem.
2020. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Az afrikai típusú férfiaknak ez a szépségideálja. Nekik köszönhetően jött divatba előbb Amerikában, aztán világszerte.
2020. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön, és messze nem vagyok afrikai.

Alapvetően szerintem nem ronthatod el ha edzed valahogy, pl. guggolàssal.

2020. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
#5: a leghatásosabb guggolási technikáért pedig forduljanak bizalommal Jen Selterhez.
2020. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Szép és jó meg aranyosak vagyok, hogy válaszoltok, de a férfiak nem ezért vannak oda a nagy seggért. Persze a nagy is realtív. Ha egy átlagos testalkatot nézünk, akkor a popsi mérete függ a csípő szélességétől is. Férfiak szemében az utódnemzésnek van jelentősége. Egy szélesebb csípővel rendelkező nő könnyebben tudja a világrahozni a gyereket, ellentétben a keskenyű.

Persze ez ösztönből jön náluk, de mai világban van egyfajta császármetszés, ami felborítja az evulúciót. Ha ez nem lenne a keskeny csípőjű nők nem tudnák megszülni a gyereket... :(


Szóval kedves kérdező ez a válasz a "Miért"-re. Egészséges utódnemzés miatt.

2020. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ízlés kérdése, arról vitatkozni pedig értelmetlen.
2020. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyes férfiak miért szeretik. Én speciel a kicsi és feszes feneket szeretem.
2020. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7. Logikus lenne, de nem így működik a valóságban!

Kérdezz körbe az ismerőseidnél!

Iszonytató széles csípőjű nők is tudnak nagyon nehezen szülni, és keskenyek is marha könnyedén!

2020. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!