Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket zavar pár kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar pár kg plusz egy nőn?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nincs lapos hasam sajnos gyógyszert is szedek és amiatt híztam pár kg. 60kg vagyok. Ruhában nem látszik ,csak ha levetkőzök,hogy hasam van. Igazából nem is eszek sokat ,nem szoktam reggelizni se ,napi max 2szer eszek . Ebédre is nagyon keveset. Titeket zavarna?
2020. jún. 8. 19:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem merek megenni semmit se ,mert meglátszódik
2020. jún. 9. 08:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséget, alacsony cukortartalmú gyümölcsöt, sovány húst, lassú felszívódású szénhidrátot (mértékkel) gond nélkül ehetsz!
2020. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, egyébként szexi tud lenni egy kis pocak.

F

2020. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem az 45-50 kg-os nők tetszenek, esetleg az 55 max, még belefér
2020. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!