Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen match után miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen match után miért nem ír rám senki?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, és szerintem legalább ilyen szinten a férfinak kellene kezdeményeznie. Vagy ilyenkor meggondolják magukat?

Nemrég kezdtem el Tinderezni újra, kb volt vagy 15 match, ebből senki nem írt rám.


2020. jún. 7. 15:44
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
48%

Mégsem vagy akkor annyira jó nő...vagy csak ők a töketlenek.

Megmondom az igazat, hogy én is csak a tényleg jó találatokra írok rá, főleg a kettőnk közt levő távolság alapján.


Insta-macákra sem írok rá, ahogy gyanúsan kamusokra sem.


Érdemes őket törölgetni, és ennyi.

2020. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Az előző válaszolóval értek egyet. Én is vagy akkor írok rá valakire ha tényleg megfogott a kinézete, vagy ha megtetszett a bemutatkozó szövege. 10-ből úgy 1-re írok rá. Én nem gondolom, hogy azért mert töketlen lennék.
2020. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Nekem az ebben a furcsa, hogy akkor minek húz jobbra, ha utána nem ír és nem is unmatch-el

2020. jún. 7. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát a legtöbb pasi mindenkit jobbra húz :D de lehet azért nem unmatch-el mert jó nézni, hogy mennyi párja van, esetleg eldicsekszik a haveroknak.
2020. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos valószínüleg azért van ez, mert a fiúk többsége az összes lányt jobba húzza, hogy "hátha összejön". Azután pedig a kialakult párok közül kiválasztják azt akivel beszélgetnek majd. Elsőkörben a lányok válaszanak aztán pedig a fiúk. :) Bár azért lehetne annyi bennük, hogy írnak hogy "Ne haragudj de nem egymást keressük" vagy valami ilyesmit, esetleg szétválnak. Ezenkívül lehet hogy megunták a sok kezdeményezést hogy nem írt vissza nekik senki, várják hogy te írj, unatkoznak, 1000+ oka lehet...


Ha szabad megjegyeznem, nem a középkorban élünk, te is kezdeményezhetsz ám! ;) Én speciel repesnék az örömtől hogyha egy lány rámírna Tinderen. :)

2020. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Mint kiderult, ferfiak mindenkit jobbra huznak, es szamolgatjak, hany nonek jottek be. Aztan a Matchbol valogatnak.

Masik dolog, mikor a notol varjak a kezdemenyezest. Erre en irnek, hogy hello, de utana nem faradoznek, ha semmi se lesz.

2020. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!