Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők, miért nincsene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők, miért nincsenek FÉRFI partnerhez szokva?

Figyelt kérdés

Olyan, valódi FÉRFI partnerhez, aki még valóban FÉRFI.


Azaz tud önállóan dönteni, és nem kéri ki mindenben a csaja véleményét, és pláne nem kéri annak engedélyét.

Aki férfi módra vélekedik a melegekről, bevándorlóktól, nőkről,...

Aki nyugodt, higgadt, de ha kell gond nélkül arcon vágja aki keménykedik vele, vagy ha kell fegyvert ránt.

Aki virágot visz a lány anyukájának, kezet csókol, előre enged, fizeti a számlát/jegyet, udvarias a személyzettel, igen, akkor is ha az egy fullos lány.

Aki nem áll neki elpirulni, meg magyarázkodni, hogy ki volt a nő az étteremben, akivel a barátnőd látta, és nem magyarázza meg, hogy a telefonján felvillanó "GABI" az Gábor, vagy Gabriella.

Aki szereti az állatokat, de vallja: "Kutya az udvarra való!" De a cicája bent lakik.

Szereti a fegyvert, motort, nőket, kocsikat, órákat, műtárgyakat, komolyzenét, színházat.

Külsőleg nagydarab, mackós, erős, de nem az a kokszos, gyurmázós tipus.

Elegánsan öltözik.

Segíti és támogatja a helyi állatotthont, a helyi idősek klubját, és a hajléktalanokat, de a meleg (kivéve leszbikus), cigány, és bevándorló szervezeteket rühelli.

Sosem akar esküvőt, sem gyereket.


Aki megismeri, mindenki azt mondja neki, és róla másoknak, hogy jó ember. És megtévesztő a tüskés stílusa.



2020. jún. 6. 18:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Hol van ebbn a leírásban a férfi? Én nem találtam 🤷
2020. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez neked férfi? Nevetséges. A férfi nem itt kezdődik...
2020. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Tehát azt kérdezed, hogy a nők számára miért nem férfias egy nőgyűlölő, homofób, rasszista, enyhén elhízott, tuskó, ódivatú alak aki még családalapításra sem alkalmas?


Nem tudom, kettőt tippelhetsz. Mondjuk te nem fogadsz el nőktől tanácsokat, mert egyedül is képes vagy minden helyzetet hibátlanul felmérni.

2020. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Amit most leírtál, kedves kérdező, az nagyjából a '70-es évek hollywoodi férfiideál, amolyan sztereotip főhős.
2020. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
Hű, volt ilyen pasim...Összesen egy hónapig bírtam vele.
2020. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
3%

Te jó ég!!!


Nem én vagyok a kérdező, de köszönöm a válaszokat, nekem is jól jönnek. Most esik le, hogy azért vagyok sikertelen a nőknél, mert volt gyerekszobám, nem vagyok bunkó, nem vagyok 40 kilós, és magam sem szívlelem a homikat. Ráadásképp én is tudok egyedül dönteni, és nem kell anyum, vagy a nőm véleménye, sem az engedélye. :(

2020. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom,pénzért se érnek hozza egy ilyen alakhoz.

Meg mindig a homofóbia, rasszizmus a meno? 😃 szánalmas ha valaki azzal kerkedik, hogy olyan embereket itel el akik ezekről a dolgokról nem tehetnek.

A ferfi nem itt kezdodik.Lol, marhára nem.

Elobb ferfi mint te egy 60 kg-s,veknyabb hangú, kedves, segítőkész, szeretetbomba típusú személy.

Masszív kisebbség komplexusra vall, hogy önmagad (rosszul) fenyezve próbálod beállítani, hogy ez férfias, mindenkinek mas kategória a férfias. Ez maximum egy mamának lesz az, keress abban a korosztályban

Felejtsük mar el, hogy a bunkó, kover, durva, buta, elmaradott emberek férfiasak csak mert sz.arra röhögöm magam 😃

2020. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%

"Azaz tud önállóan dönteni, és nem kéri ki mindenben a csaja véleményét, és pláne nem kéri annak engedélyét."

Egy komoly kapcsolatban úgy vélem kettőnknek együtt kellene döntéseket hozni, ehhez igen is szükséges a "csaja" véleménye...


"Aki férfi módra vélekedik a melegekről, bevándorlóktól, nőkről,..."

A szűklátókörűség, szexizmus és a rasszizmus sem tesz senkit férfiassá.


"Aki nyugodt, higgadt, de ha kell gond nélkül arcon vágja aki keménykedik vele, vagy ha kell fegyvert ránt."

Hátha engem is arcon vág egyszer, mert előtör az elfojtott agresszió? Nem köszi.


"Aki virágot visz a lány anyukájának, kezet csókol, előre enged, fizeti a számlát/jegyet, udvarias a személyzettel, igen, akkor is ha az egy fullos lány."

Nincs annál undorítóbb mintha nyálas szájjal puszilgatják a kezemet, volt már szerencsém hozzá pár hozzád hasonló "férfitől", gyomorforgató.


"Sosem akar esküvőt, sem gyereket."

Miért akarjunk olyat, aki nem akarja hogy kiteljesedjünk nőként és családot alapítsunk vele? :)


Többit inkább nem is kommentálom, szánalmas, amit itt összehordtál a férfiasságról...

2020. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

18.-nak.


A kézcsóknál SOHA nem érintkezik a kéz és az ajak!

2020. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
19-es, nem a 18-as vagyok, de a pasik ezt hiszik, hogy nyálas puszit kell a kézre adni.
2020. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!