Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők, miért nincsene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők, miért nincsenek FÉRFI partnerhez szokva?

Figyelt kérdés

Olyan, valódi FÉRFI partnerhez, aki még valóban FÉRFI.


Azaz tud önállóan dönteni, és nem kéri ki mindenben a csaja véleményét, és pláne nem kéri annak engedélyét.

Aki férfi módra vélekedik a melegekről, bevándorlóktól, nőkről,...

Aki nyugodt, higgadt, de ha kell gond nélkül arcon vágja aki keménykedik vele, vagy ha kell fegyvert ránt.

Aki virágot visz a lány anyukájának, kezet csókol, előre enged, fizeti a számlát/jegyet, udvarias a személyzettel, igen, akkor is ha az egy fullos lány.

Aki nem áll neki elpirulni, meg magyarázkodni, hogy ki volt a nő az étteremben, akivel a barátnőd látta, és nem magyarázza meg, hogy a telefonján felvillanó "GABI" az Gábor, vagy Gabriella.

Aki szereti az állatokat, de vallja: "Kutya az udvarra való!" De a cicája bent lakik.

Szereti a fegyvert, motort, nőket, kocsikat, órákat, műtárgyakat, komolyzenét, színházat.

Külsőleg nagydarab, mackós, erős, de nem az a kokszos, gyurmázós tipus.

Elegánsan öltözik.

Segíti és támogatja a helyi állatotthont, a helyi idősek klubját, és a hajléktalanokat, de a meleg (kivéve leszbikus), cigány, és bevándorló szervezeteket rühelli.

Sosem akar esküvőt, sem gyereket.


Aki megismeri, mindenki azt mondja neki, és róla másoknak, hogy jó ember. És megtévesztő a tüskés stílusa.



2020. jún. 6. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Például mert már ilyen férfiak nem léteznek. Csak az ecsetfrizurájú fiúcskák, meg a kigyúrt agynélküliek.
2020. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem attól lesz valaki férfi, hogy olyan, amint amilyennek te tartod magad. Pl. mitől lesz férfiasabb egy homofób, mint egy nem homofób?

Maga a kérdésed értelmetlen. Attól, hogy téged nem viselnek el a nők, a férfiakhoz hozzá vannak szokva.

2020. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem férfi, ez tacskó.
2020. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen pasiból én inkább nem kérek.
2020. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

"Aki férfi módra vélekedik a melegekről, bevándorlóktól, nőkről.."


Már előtte is rezgett a léc, de itt vesztettél el végleg :D

2020. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Menekülnék előle. Akinek ekkora elizizmusa van, hogy majd ő tudja ki a nagybetűs FÉRFI és ki nem, attól mentsen Isten. Mellékes megjegyzés: nem attól leszel férfi, hogy elítélsz szexuális beállítotságokat és rasszokat. :)
2020. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

"Azaz tud önállóan dönteni, és nem kéri ki mindenben a csaja véleményét."


Párkapcsolatban ALAP, hogy megbeszéljük a dolgokat. Nem kell olyan pasi, aki nem kíváncsi a véleményre és a fejem felett akar dönteni.


"Aki férfi módra vélekedik a melegekről, bevándorlóktól, nőkről,..."


Az milyen? Egy homofób phasz? Esetleg látens meleg?


"Aki nyugodt, higgadt, de ha kell gond nélkül arcon vágja aki keménykedik vele, vagy ha kell fegyvert ránt."


Agresszív pötsök nem érdekelnek.


"Aki virágot visz a lány anyukájának, kezet csókol, előre enged, fizeti a számlát/jegyet, udvarias a személyzettel, igen, akkor is ha az egy fullos lány."


Az udvariasság alap dolog. Kezet csókolni inkább ne. Nem kell helyettem fizetni mindig, jól keresek.


"Aki nem áll neki elpirulni, meg magyarázkodni, hogy ki volt a nő az étteremben, akivel a barátnőd látta, és nem magyarázza meg, hogy a telefonján felvillanó "GABI" az Gábor, vagy Gabriella."


hamar repülni fog, ha másokkal ismerkedik.


"Aki szereti az állatokat, de vallja: "Kutya az udvarra való!" De a cicája bent lakik."


A kutya nem az udvarra való. A macskákat nem nagyon bírom.


"Szereti a fegyvert, motort, nőket, kocsikat, órákat, műtárgyakat, komolyzenét, színházat."


Nem szeretem, aki szereti a fegyvereket és nőzik mellettem. AKkor mehet oda, ahonnan jött. A többi ok.


"Külsőleg nagydarab, mackós, erős, de nem az a kokszos, gyurmázós tipus."


Nem szeretem a mackós férfiakat.


"Elegánsan öltözik."


OK


"Segíti és támogatja a helyi állatotthont, a helyi idősek klubját, és a hajléktalanokat, de a meleg (kivéve leszbikus), cigány, és bevándorló szervezeteket rühelli."


Aha. A női meleg oké, a férfi melegek nem? Mi ez a kettős mérce? Csak nem látens meleg vagy? Azok szokták őket így rühellni.


"Sosem akar esküvőt, sem gyereket."


Ez meg mióta az igazi férfi ismérve? A normális férfiak akarnak.

Az összes fenti listád teljesen felesleges, mert én majd akarok családot.


Szóval nekem NAGYON nem kéne ilyen férfi.

2020. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

"Aki szereti az állatokat, de vallja: "Kutya az udvarra való!" De a cicája bent lakik."

Ez mondjuk felettébb férfias 🙃

2020. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

fúh de cringe vagy ember :D

ez az igazi szélsőjobbos lúzer, aki nem kell senkinek, és minden pasi egy ecsetfejű b_zi, aki felszedi a neki tetsző lányt

annyira tipikus :D

2020. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Én a barátomat igazi férfinak tartom és jobb embert nem mondhatnék a társamnak.

A te listád ellenben elképesztően röhejes, és ha magyarázni kell, hogy miért, akkor nagyon nem vagy még érett egy párkapcsolathoz.

Te inkább tűnsz egy ősbunkónak, aki a leszbikus nőkre veri a nyálát és semmilyen tisztelet nem szorult belé. Meg is magyarázná, hogy miért vagy szingli.

23/L

2020. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!