Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek felnőttes?

Figyelt kérdés

Mindenki beszólogat, hogy jajj, milyen gyerek vagyok meg hogy gyerekes vagyok (nem tudom melyik a rosszabb amúgy) és amikor megkérdem hogy mi miatt gondolják így, csak legyintenek és ennyi. Legfőképp interneten szoktam ismerkedni, és ugye ott is elutasítóak velem a pasik, még a korombeliek is! Igyekszem nem gyerek lenni, aztán meg így is megkapom a ''kedvenc'' mondatomat: ,,majd ha nagyobb leszel, beszélünk.'' - Pedig köztudott, hogy az ember 16 éves koráig növekszik, utána már nem. Mondjuk én 14 éves korom óta nem nőttem, de nem bánom, legalább jó rám az akkori papucsom, bibibibiiii.


Anyukám szerint is gyermek vagyok, vagyis valami ilyesmit mondhatott akkor, amikor meglátta, hogy repülőt hajtogatok a nyeretlen tippmix szelvényből. Bár elég fa$za repcsi lett, de nem örült, pedig Neki csináltam és még szívecskét is rajzoltam rá... :(


Barátaim nincsenek, akiktől megkérdezhetném, hogy miért látnak gyerekesnek. Szerintem csak összekeverik az emberek a jó kedéllyel. 18 éves múltam fél évvel ezelőtt, szóval ja... Érdekelne, hogy hogyan váljak felnőtté, vagy csak hogyan tegyek úgy, mintha azzá váltam volna. :P


2020. jún. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire kell unatkozni ahhoz, hogy valaki ilyen gagyi kamu kérdést találjon ki?

Csajozz inkább be. Rád férne.

2020. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Hagyd abba a trollkodást, mert gyerekes.

Vagy keress egy apucit, és akkor maradhatsz ilyen.

2020. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok... És mi lenne ebben a kamu?
2020. jún. 6. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A felnöttes viselkedés inkább ott nyilvánul meg, hogy életbeli céljaid vannal és azokért teszel.


A "bibibiiii" önmagában undok viselkedés.

Papír repülő hajtogatás, meg lehet unalom jele vagy szórakozottság. :) Azt azért nem nevezném gyerekesnek.


Inkább olvass, művelődj. Tanulj valami újat, ami érdekel.

2020. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rám csak addig mondják, hogy gyerekes vagyok amíg nem beszélgetnek velem.

Mondjuk nem hibáztatom őket, az alacsony termetem, kicsi mellem és babaarcom tényleg mint egy 14 évesé.

Ha a külsőd gyerekes, fejleszd a belsőt, csak ennyit lehet erre mondani. Ha látszik, hogy művelt vagy és a legtöbb témához hozzá tudsz szólni értelmesen, akkor nem lehet gáz a gyerekes külsőd. És ennek a kedélyes természeted rovására se kell mennie.


Mondjuk tényleg van egy kis kamuszaga a kérdésnek, de megelőlegezem, hogy nem az:D

2020. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan vagy amilyen akinek nem tetszik nem foglalkozik veled én ezt gondolom erről. 🙂Inkább legyél gyerekes mint besavanyodott pofa.🙂
2020. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válaszoknak örültem. Egyébként érdekes, sokan 25-nek néznek a külsőm miatt, de a belsőm igencsak megfiatalít... :D Szoktam olvasni, én magam is írok, szoktam pályázni is, került már be könyvbe is egy-egy írásom, szóval nem érzem magamat műveletlennek, csak jókedvem van és mindenen röhögök. :D
2020. jún. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!