Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud köszönni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal ~2 hónapja; minden nap órákat beszélünk, testiség is van, kvázi együtt járunk már.

Ami furcsa, hogy sem írásban, sem szóban nem köszön mikor találkozunk/megkezdjük a napot. Ha én ráírok, hogy "Szia"/"Jó reggelt", igazából nem viszonozza, esetleg mosollyal nyugtázza, majd kezdődik a beszélgetés; de ugyan ez van élőszóban is.

Elköszönni puszival szokott, de máshogy sehogy.


Ez most érdekes kérdés, de hogy lehet, hogy valaki a sziától ennyire ódzkodik?



2020. jún. 6. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
en is ilyen vagyok, de azert koszonok az elejen, utana mar nem,csak neha, messengeren szinten... feleslegesnek tartom hogy akivel mindennap beszelek ,talalkozok, koszonjek neki
2020. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez a divat. Sajnos. 😓
2020. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Engem borzasztóan zavar illetlenség. Egy beszélgetést köszönéssel kezdünk. Szerintem
2020. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Jól teszi, én se szoktam pasiknak köszönni
2020. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem elektronikus platformon is ugyan úgy kellene eljárni, mint élőben.

Minden új nap első találkozásakor illik és kell köszönni, majd ugyan azon a napon az utolsó találkozáskor / beszélgetéskor illik és kell elköszönni! Ezzel fejezzük ki az adott féllel szemben a tiszteletünket!

Napközben már nem szükséges a köszönés, sőt még fölösleges, erőltetett is.

Nekem, ha valaki nem köszön, vagy ha olyan a helyzet, hogy nekem kell elsőnek köszönni, nem köszön vissza, először még elnézem. Másodszor is még hajlandó vagyok elnézni, de harmadik alkalom után már végleg elásta magát az illető előttem! Nem tehetek róla, biztos csak az én deficitem, de nekem a köszönés nagyon fontos, mivel ezzel fejezzük ki legelőször valaki felé a tiszteletünket. Márpedig, ha valaki tiszteletlen velem szemben, akkor az lehet nő, vagy férfi, fiatal, vagy idős, egyformán levegőnek fogom nézni!!!

Az illemszabályokat nem én alkottam, de igyekszem mindíg, mindenkivel szemben betartani és betartatni!

2020. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Minek köszöngetne naponta 20x?
2020. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
#6 : vigyazz, mindjart lepontoznak :D
2020. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nagyon fura lenne, illetlen dolog. Kérdezz rá, hogy mi az oka.
2020. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7-es, úgy látom, meg is tették.. 😅


A válaszokat köszönöm, ezek szerint félreérthető voltam.


Arról van szó, hogy mikor az adott napon először vesszük fel a kapcsolatot, Ő nem köszönéssel indít, hanem indítja a beszélgetést x témával, ha én köszönök először, nem viszonozza; írásban dob egy mosolyt, személyesen meg.. hát akkor is dob egy mosolyt, megölel és/vagy csókol aztán kezdődik a társalgás.


Elköszönni is csak "puszi"-val hallottam, szóval mintha egy régen történt valami miatt határolódna el a sziázástól, nem mert prosztó lenne..


Végsősoron úgyis rákérdezek (nem akarom még forszírozni, mert azt érzem vmi kellemetlenség állhat a háttérben), de érdekel, hátha valakinek van erről tapasztalata, mert nekem ilyenről még nem volt.

2020. jún. 6. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
40 évesen is ilyen vagyok,ez nem mai divat,mi ilyenek vagyunk és kész.Mi a fenének köszöngetnek állandóan egymásnak az emberek,sosem értettem...
2020. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!